Мурашник новорічний

Торт Мурашник новорічний – як оформити торт на Новий рік

У сьогоднішньому нашому пості розповімо не тільки як приготувати улюблений багатьма ласунами дуже смачний домашній торт Мурашник, але і як оформити його на Новий рік. Адже, в це улюблене усіма нами зимове свято важливо, щоб на столі стояли не просто смачні страви, але і їх оформлення створювало відповідну до свята загадкову і казкову атмосферу. Отже, торт Мурашник новорічний – тема цього поста.

Торт Мурашник

Спочатку пропонуємо найбільш оригінальне новорічне оформлення – у вигляді шапки Снігуроньки. Крем простий – зі збитих вершків. Не бійтеся, що ви не знаєте як зробити таку прикрасу. Автор у своєму відео-рецепті розповість і покаже все дуже детально. У вас просто не може не вийти.

Наступний варіант ще більш простий. Прикрасьте торт Мурашник новорічний як сніжний замет. Погодьтеся, що це швидко, просто, красиво і дуже по-новорічному.

Зверніть увагу на запропоноване наступним автором оформлення новорічного торта у формі Ялинки. Дуже простий, але оригінальний і цікавий декор. Переконайтеся при перегляді, що готується все дуже просто, швидко і з доступних інгредієнтів.

Автор цього відео-рецепту прикрашає свій Мурашник на Новий рік тертим шоколадом і кокосовою стружкою. В принципі, для святкового оформлення можна використовувати тертий або розплавлений білий шоколад або будь-які мелені горіхи.

Останній рецепт хоч і схожий в оформленні на два попередніх (декор цукровою пудрою або іншою посипкою), але відрізняється способом формування. Автор відео-рецепту пропонує індивідуальну подачу. Для цього, можна формувати суміш в келихах або склянках. В такому випадку отримаємо десерт у вигляді ялинових шишок. Якщо ж у вас є силіконові або металеві формочки або одна велика форма, але у вигляді ялинки, Діда Мороза … або будь-яких інших атрибутів нового року, то можна робити торт Новорічний мурашник в них. Нове оформлення класичного і улюбленого десерту – це завжди оригінально, цікаво та інтригуюче.

Крім запропонованих вище варіантів декору в домашніх умовах новорічний торт Мурашник можна обтягнути мастикою і прикрасити сніжинками та/або іншими їстівними ялинковими іграшками.

А які ідеї оформлення торту до Нового року є у вас? Будемо раді, якщо ви поділитесь з нами та нашими читачами. Свої варіанти як  прикрасити торт Мурашник на Новий рік пишіть у коментарях.

Новорічні торти 2021

Про інше цікаве оформлення тортів на Новий рік дізнайтесь із запропонованих нижче статей.

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно