Сирний день на дієті Шість пелюсток

Дієта Шість пелюсток базується на споживанні кожного дня окремих продуктів. П’ятий день – це день сиру. За добу можна з’їсти 500 грамів. Але якщо ви будете додавати інші молочні продукти – тоді пропорційно зменшіть кількість сиру. Пропорція для перерахунку залежить від жирності: з знежиреного молока виходить близько 150 грамів знежиреного ж сиру, з 5% жирного – 300 грамів п’ятивідсоткового сиру. Виходячи з цих пропорцій, можна перерахувати сир в молоко або кисломолочні продукти.

До речі, вам варто знати два наступних нюанса:

  • у людей в організмі мало ферменту, який допомагає перетравлювати свіже молоко. У більшості він взагалі відсутній. Тому варто їсти не свіжі, а саме кисломолочні продукти. До того ж, вони добре допомагають від дисбактеріозу;
  • під час дієти варто їсти не тільки знежирений сир, а і сир з достатньою кількістю жирності. Бо в знежиреному є тільки білок, а в жирному присутній і кальцій, який дуже корисний для організму.

А ще кисломолочні продукти з живими лакто, біфідо-, ацидофільними культурами і кефірними грибками – це їжа, яка не просто є корисною, а ще і зміцнює імунітет.

Кефір, ряжанку та інші продукти можна купляти в магазині, але краще брати домашні продукти, бо в них набагато більше корисних речовин.

сир

До того ж, приготувати їх зовсім не складно. В якості закваски можна використати магазинний кисломолочний продукт, в якому є живі молочнокислі культури. До речі, краще обирати ту продукцію, в якій немає підсолоджувачів та ароматизаторів.

Також є сухі кисломолочні культури, які можна купити не тільки в  магазині, а і в аптеках чи відділах здорового харчування. Вони довго зберігаються без холодильника і є повністю безпечними для організму.

сир

Але повернемося до дієти. В п’ятий день сир можна їсти з зеленню та приправами. А от від цукру, горішків, сметани, родзинок доведеться відмовитися.

Тож, пропонуємо вам простий рецепт приготування сиру з зеленню, часником та перцем.

Вам треба взяти сир з 3% жирності, стеблову селеру, петрушку, кріп, корінеь імбиру та часник.  Також додайте сіль, перці, коріандр.

сир

Поріжте петрушку, селеру та кріп.

сир

Візьміть зубчик часнику і таку ж кількість кореня імбиру. Почистіть та дрібно поріжте обидва інгредієнта.

сир

Далі додайте нарізані інгредієнти до зелені.

сир

Після цього покладіть туди ж сир, посоліть, для гостроти додайте свіжомелену суміш перців та коріандр.

сир

Ще раз все перемішайте і подрібніть масу блендером.

сир

Ця дієтична страва має чудовий смак та аромат. Тому коштуючи її, ви забудете про те, що відмовилися від солодкого чи смаженого.

сир

А якщо ви захочете зробити з сиру корисний, солодкий вітамінний десерт – просто додайте в нього жменьку свіжих ягід.

сир

Ось такі страви можна їсти перед останнім днем дієти – фруктовим. А ще, ні в якому разі не забувайте пити достатньо води та чай.