Смачний маковий пиріг-равлик із дріжджового тіста

Мало хто може проігнорувати аромат домашньої дріжджової випічки, коли він манить на кухню. Макова начинка має неабиякий смак і для багатьох є спогадом про дитячі роки. А ще це дуже гарний контраст чорного кольору (мак) та білого (тісто), який також збуджує апетит. Макова начинка в такій випічці гарно підкреслює і відокремлює шар від шару. “Симпатичний” і смачний маковий пиріг-равлик обов’язково сподобається всім. Тому варто негайно занести до власної кулінарної книги покроковий рецепт із фотографіями.

Складники:

Як приготувати маковий пиріг-равлик

Щонайперше, необхідно замісити дріжджове тісто для булочок, гамбургерів, рулетів і пиріжків, користуючись рекомендаціями, що описані за посиланням у списку інгредієнтів. Після того, як тісто буде готове, можна приступати до формування пирога.

Дріжджовий маковий пиріг-равлик

Спершу, слід розгорнути тісто в великий прямокутний пласт. Для того щоб воно не липнуло до робочої поверхні, її необхідно час від часу притрушувати мукою.

Потім, з допомогою шпателя, потрібно нанести макову начинку й рівномірно розмазати її по всій поверхні пласта, не доходячи декілька сантиметрів до країв тіста.

Дріжджовий маковий пиріг-равлик

Тепер, слід ввімкнути духовку, щоб розігрівалася до температури 180 °С.

Після цього, з тіста з начинкою треба сформувати рулет, а потім, скрутити його так, як згортається равлик (на фото це добре видно). Майбутню випічку, необхідно помістити в силіконову форму, змащену маслом, накрити його серветкою та залишити на 30 хвилин.

Дріжджовий маковий пиріг-равлик

Потім, слід жовток змішати з молоком і змастити ними рулет.

Маковий пиріг-равлик з дріжджового тіста

Пектися пиріг повинен 35 хвилин.

Маковий пиріг-равлик з дріжджового тіста

Після того, як випічка буде готова, її варто присипати цукровою пудрою з корицею.

Маковий пиріг-равлик з дріжджового тіста

Тепер, смачним маковим пирогом-равликом можна ласувати.

Маковий пиріг-равлик з дріжджового тіста

У розрізі ароматний “равлик” має неперевершений апетитний вигляд.