Смачний домашній білий здобний хліб в хлібопічці

Особисто в мене аромат свіжоспеченого домашнього хліба створює неповторне відчуття родинного затишку та тепла. Тому, сьогодні я хочу приготувати смачний білий здобний хліб в хлібопічці за вельми простим рецептом. Всіх запрошую приєднатися до мене і насолодитися його особливим смаком та ароматом.
Точно відтворити процес та приготувати домашній хліб за моїм перевіреним сімейним рецептом вам допоможе цей детальний покроково оформлений рецепт з фото.

Інгредієнти тіста для домашнього хліба:

  • тепла вода – 450 грам;
  • сіль дрібна – 1 ч. ложка;
  • цукор-пісок – 1,5 ст. ложки;
  • вершкове масло – 25 грам;
  • дріжджі сухі – 1 ст. ложки;
  • борошно – 700 гр.

Простий і смачний домашній хліб в хлібопічці

Як спекти хліб в хлібопічці

Для початку, в чашу хлібопічки заливаємо порцію теплої води. Зверху води насипаємо просіяне пшеничне борошно так, щоб воно повністю закрило рідину.

Простий і смачний домашній хліб в хлібопічці

В центрі борошна робимо невеличке поглиблення та насипаємо дріжджі. Навкруги в аналогічні поглиблення розкладаємо цукор, сіль та подрібнене шматочками масло.

Простий і смачний домашній хліб в хлібопічці

Коли всі компоненти тіста загружені в чашу, ставимо її в хлібопічку та вмикаємо програму «Біла звичайна буханка». Рекомендую в процесі замісу тіста зробити паузу та за допомогою дерев’яної лопатки тісто, що поналипало на стінки, зішкребти вниз. Загальний час приготування домашнього хліба по заданій програмі складає 3 години. За цей час хлібопічка самостійно замісіть тісто та дасть йому підійти за певних температурних умов, а також, випече хліб. По закінченню вона подасть звуковий сигнал про те, що можна виймати смачний домашній хліб.

Простий і смачний домашній хліб в хлібопічці

Свіжоспечену буханку хліба необхідно ненадовго загорнути у чисту вологу тканину, щоб скоринка трошки відійшла та не була занадто жорсткою.

Простий і смачний домашній хліб в хлібопічці

Ось так просто готується в хлібопічці ароматний домашній білий здобний хліб. Головна складність всього процесу полягає в тому, щоб залишити хоч шматочок і не з’їсти всю буханку відразу, поки вона ще гаряча. 🙂

Приготувати смачний домашній хліб за даним рецептом можна не лише в хлібопічці, але і в звичайній духовці. Просто використання чудо-пристрою допоможе заощадити час та зберегти сили. Вдалої та смачної випічки вам, любі господині!

Здобний хліб в хлібопічці – відео-рецепти

Щоб урізноманітнити смак традиційної випічки, пропоную випробувати і способи приготування, запропоновані куховарами у ютубі. Відібрані рецепти відрізняються за складом продуктів, отже, є можливість обрати самий смачний домашній хліб для своєї родини.

Наступний відео-рецепт – домашній хліб з манкой.

І ще один цікавий рецепт білого домашнього хлібу.