Смачний десерт з сиру та згущеного молока, з бананом і червоною смородиною

Дуже важко купити в магазині справжній натуральний десерт з сиру, але й знайшовши подібний, не дуже віриться, що він корисний. Тому варто готувати для своєї сім’ї домашні сирні десерти з натуральних молочних продуктів з додаванням свіжих або морожених фруктів чи ягід.Неймовірно смачна та корисна сирна маса з червоною смородиною та бананом заслуговує на увагу. За цим рецептом дуже просто, швидко та легко готувати, до того ж його супроводжують покрокові фото.

Складники:

  • 250 грамів сиру (домашнього або від 21% жирності);
  • 2 ст. л. згущеного молока;
  • 2 ст. л. сметани;
  • 2-3 ст. л. цукру;
  • 50 грамів червоної смородини (свіжої або замороженої);
  • 1 банан;
  • щіпка ванілі.

Як приготувати сирний десерт зі згущеним молоком бананом і червоною смородиною

Спочатку варто в зручній глибокій посудині змішати сир з цукром. Найкраще зупинити свій вибір на домашньому. Він дуже вершковий, смачний і корисний. Якщо купляти магазинний сир, то дуже добре, коли він матиме жирність вище 21 відсотка.

Сирна маса з червоною смородиною і бананом

Потім, до сирної маси необхідно додати згущене молоко й сметану.

Сирна маса з червоною смородиною і бананом

Все потрібно перемішати з допомогою ложки або розім’яти виделкою. Якщо подобається ледь зерниста структура, то цей варіант прийнятний, але коли треба отримати більш однорідну консистенцію, то краще скористатись блендером.

Сирний десерт зі згущеним молоком, бананом і червоною смородиною

Банан треба почистити від шкірки нарізати на невеликі кубики. Червону смородину слід відокремити від гілочок, помити й додати до десерту. Можна використовувати й заморожену червону смородину. Ягоди смородини маленького розміру, тому попередньо розморожувати їх не варто, вони самі швидко розм’якнуть і з’єднаються з десертною масою.

Десерт із сиру і згущеного молока, з бананом і червоною смородиною

Десерт з червоною смородиною та шматками банана необхідно перемішати, додавши для аромату небагато ванілі. Після цього, ароматний фруктово-ягідний сир повинен постояти 10 хвилин, щоб всі компоненти поєдналися.

Сирний десерт зі згущеним молоком, бананом і червоною смородінойй смородиною і бананом

Такий дієтичний десерт з сиру дуже гарно виглядає, коли його подати в піалах невеликого розміру чи салатниці. Зверху його можна прикрасити ягодами та бананом (як на фото).

Десерт із сиру і згущеного молока, з бананом і червоною смородиною

Смачна сирна маса неодмінно порадує всіх ласунів. Вершковий ванільний аромат, кисло-солодкі ягоди червоної смородини та ніжність бананового смаку ідеально поєднуються та доповнюють один одного.