Смачні вівсяні млинці – дієтичні та низькокалорійні

Сьогодні вже жодна господиня не здивується наявності на прилавках різних сортів борошна. Кожна може вибирати цей продукт відповідно до своїх смакових уподобань і бажань. Давайте сьогодні приділимо наше кулінарне увагу вівсяному борошну. ? Пропоную з цього виду борошна спекти смачні дієтичні вівсяні млинці на молоці. Ціна на таку муку, звичайно ж, вище, ніж на звичну пшеничне, але і готові тонкі млинці з вівсяного борошна виходять низькокалорійні, з чудовим та не звичним смаком і, тому, експеримент того вартий. Дуже простий, покроково оформлений рецепт з фото вам на допомогу.

Складові:

  • вівсяне борошно – 2 склянки;
  • молоко – 380 мл;
  • яйце куряче (стандартне) – 1 штука;
  • цукор – 1,5 ст. ложки;
  • сіль – 0,5 ч. ложки;
  • масло рослинне – 2 ст. ложки.

Як спекти вівсяні млинці на молоці

У відповідну для з’єднання інгредієнтів для майбутнього млинцевого тіста з вівсяної муки ємність, розбиваємо стандартне за розміром куряче яйце. Кидаємо до нього цукор, в бажаній для вас кількості, та сіль. Увага! За потреби, ви легко можете зробити вівсяні млинці без цукру. Просто не додавайте його у тісто.

Млинці з вівсяної муки на молоці

Компоненти, використовуючи міксер або ж звичайний ручний вінчик, збиваємо до утворення легкої пінки.

Млинці з вівсяної муки на молоці

Вливаємо в яєчну суміш підігріте попередньо молоко. Це обов’язково треба зробити, в разі, якщо використовуєте продукт з холодильника. Перемішуємо.

Млинці з вівсяної муки на молоці

Починаємо потроху додавати вівсяну муку. Рекомендуємо її  заздалегідь просіяти. Під час додавання муки не припиняємо працювати вінчиком (міксером).

Дієтичні вівсяні млинці на молоці

У рідке млинцеве тісто, замішане з використанням корисної вівсяної муки, заливаємо пару супових ложок рослинної олії. Це дасть можливість, випікая бліни, вже не змащувати сковорідку жиром. Перемішуємо тісто. Даємо йому постояти «в спокої» хвилин 7.

Дієтичні вівсяні млинці на молоці

На оптимально прогрітій сковорідці печемо тонкі дієтичні млинці з вівсяної муки.

Дієтичні вівсяні млинці на молоці

Ідеально такі вівсяні млинці на молоці поєднуються з варенням, сметаною, згущеним молоком.

Дієтичні вівсяні млинці на молоці

Якщо хочете, щоби налисники були ще більш низькокалорійні, то подавайте блінчики зі свіжими чи мороженими ягодами, робіть просту, без цукру, начинку з яблук та інших фруктів.

Сподіваюся, що і вам сподобається мій простий дієтичний рецепт смачних млинців з вівсяної муки на молоці.

Приємного вам перекусу!