Смачне домашнє шоколадне печиво на швидку руку

Якось увечері моя донька сказала, що їй хочеться шоколадного печива. В магазин іти було вже пізно, а часу обмаль, адже діти дуже нетерплячі, от ми і вирішили спекти печиво вдома. Тож пішли разом з нею глянути, які продукти у нас в наявності. Так і з’явився дуже швидкий рецепт домашнього шоколадного печива, яке ми з донькою приготували за 20 хвилин. Випічка на скору руку вийшла надзвичайно смачною, ми і надалі часто готували ласощі за цим рецептом. Ще першого разу я зняла всі етапи приготування на покрокові фото і зараз ділюся з Вами простим рецептом.

У той вечір з продуктів ми виявили:

  • вершкове масло – 100 гр.;
  • яйця – 1 шт.;
  • борошно – 1 склянка;
  • какао – ½ склянки;
  • сода – ½ ч. л.;
  • сіль – ¼ ч. л.

Як швидко зробити шоколадне печиво в домашніх умовах

Дістали всі продукти та почали швиденько готувати. У миску поклали цукор та масло та поставили у мікрохвильову піч на кілька хвилин, щоб розтало масло.

Смачне домашнє шоколадне печиво на швидку руку

Мікрохвильовка не знадобиться, якщо масло дістати з холодильника заздалегідь, але у нас було холодне масло, а приготування вимагало терміновості.

Швидке і просте шоколадне печиво

До розтопленого масла з цукром додаємо яйце, злегка розмішуємо вінчиком та кладемо усі сухі компоненти.

Смачне домашнє шоколадне печиво на швидку руку

Далі потрібно акуратно перемішати вміст миски вінчиком для отримання однорідної суміші. Руками таке тісто замішувати не треба, воно занадто м’яке для ручного замісу. Та і формочки для тіста не знадобляться. Та готова випічка дуже ніжна та легка. Отримуємо тісто приблизно такої консистенції, як на фото.

Швидке і просте шоколадне печиво

Розігріваємо духовку, змащуємо маслом деко, руками формуємо з тіста приплюснуті коржики, розміщаємо їх на деко та ставимо випікатися на 7-8 хвилин.

Смачне домашнє шоколадне печиво на швидку руку

Готовність печива перевіряємо зубочисткою, вона повинна вийти сухою.

Швидке і просте шоколадне печиво

Смачне шоколадне печиво на швидку руку ми приготували за 20 хвилин, але ж у мене була помічниця. Солодке та ніжне печиво просто тане в роті, особливо коли їсти його з склянкою холодного молока. Спробуйте спекти такі ласощі, швидко та смачно!