Смачна і красива яєчня з сосискою у вигляді човника на сніданок або вечерю

Навіть найпростішу страву, таку, як звичайне смажене яйце з сосискою, можна приготувати не тільки смачно, але й гарно оформити, та так, що тільки одного погляду на страву вистачить, щоб, як кажуть, «слина покотилася» та одразу з’явився апетит. І хочеться не тільки смачно поїсти, але й помилуватися оригінальним виглядом страви. Кухню можна порівняти з майстернею художника, тільки він створює картини, а звичайні господині придумують кулінарні шедеври. Покроково оформлений рецепт з фото покаже, як просто приготувати на сніданок чи перекус яйце з сосискою та перетворити буденну страву на вишукану, гідну до подачі у кращих ресторанах світу.

як приготувати яєчню глазунью в сосиску на сковороді

Інгредієнти:

  • яйця;
  • сосиски;
  • сіль;
  • рослинна олія;
  • зубочистки.

Як зробити яєчню з сосискою у вигляді човника або серця

Щоб приготувати яєчню в човнику з сосиски, найкраще купувати сосиски тоненькі та довгі. Її легше буде згорнути у коло. Я готувала зі звичайних, тому таких сосисок на одне яйце потрібно взяти дві.

Сосиски очищаємо від плівки та робимо з однієї сторони надрізи приблизно через один сантиметр, не до кінця. Лінійку брати не потрібно, якщо надрізи не зовсім однакові — не страшно. Щоб випадково не розрізати сосиску навпіл, потрібно підкласти з обох сторін які-небудь дерев’яні палички. Я для цього вимила олівці та підклала їх. За цим простим способом легко зафіксувати глибину надрізів. Як це робиться, показано на фото.

Як приготувати яєчню глазунью в сосиску на сковороді

Беремо зубочистки та скріплюємо ними краї сосисок, як на фото.

Як приготувати яєчню глазунью в сосиску на сковороді

І відправляємо заготовку на гарячу сковорідку. Спочатку обсмажуємо рифлену сторону, далі перевертаємо.

Як приготувати яєчню глазунью в сосиску на сковороді

У середину «човника» вбиваємо яйце та підсолюємо за смаком.

красива яєчня з сосискою у вигляді човника на сніданок

Накриваємо сковорідку кришкою, ставимо мінімальний вогонь, смажимо яйце в залежності від того, твердий чи м’який жовток Вам більше до смаку.

красива яєчня з сосискою у вигляді човника на сніданок

Готовий човник з яйцем обережно перекладаємо на тарілку, зубочистки виймаємо, вони більше не потрібні форма не розпадеться.

Яскрава та дуже смачна яєчня з сосискою готова. Можна прикрасити її кількома краплинками кетчупу та шматочками свіжого огірочка. Апетит під час сніданку, вечері або перекусу гарантований! А маленькі діти будуть в захваті.

красива яєчня з сосискою у вигляді човника на сніданок

Цікавим варіантом страви буде також яєчня у сердечку з сосиски. Готувати так само, тільки сосиску згорнути та скріпити у вигляді сердечка. Готувати незвичні та оригінальні страви просто, треба тільки проявити фантазію, і звичайна страва виглядатиме шедевром. Приємного апетиту!

красива яєчня з сосискою у вигляді човника на сніданок