Щелепи з яблук – страшний зубастий десерт на Хеллоуїн

Зубасті яблука – такий огидно веселий десерт на Хелловін зможуть приготувати, навіть, маленькі діти, які вже знають користуватись ножем. Продуктів для приготування десерта під назвою Щелепи з яблук знадобиться самий мінімум: яблука і горішки. Ці продукти доступні для всіх, а отже, залишається тільки узнати як правильно та швидко зробити такий жартівливий та прикольний святковий яблучний десерт.

Як приготувати Щелепи з яблук на десерт

Робиться все дуже просто. Тут нам дуже стали б у нагоді Уроки карнінга для початківців, але впораємось і самотужки. 🙂 А ще, було б дуже добре, якби у вас знайшлися різнокольорові яблука: червоні, зелені та жовті. Горішки можуть бути будь-які. Ось, по суті, і всі складові.

desert-na-hjellouin-cheljusti-iz-jablok1

desert-na-hjellouin-cheljusti-iz-jablok2

  1. Яблука миємо, розрізаємо на чотири частини, мінімально вирізаємо серединку з насінням.

2. Гострим ножем вирізаємо зовнішню частину яблука (з боку шкірки) так, що б в результаті вийшли нібито відкритий рот.

3. Наявні у вас горіхи чистимо і надаємо їм форму зубів та іклів.

4. Вставляємо по верху і по низу нашого яблучного рота. Ну чим не огидні зуби деякого жахливого пирата?

5. Викладаємо наші готові яблучні щелепи на велику плоску тарілку. Хто любить корицю – може присипати готовий десерт корицею.

Не пропустіть: Напої на Хелловін та Закуски на Хеллоуін

Все, святковий десерт на Хеллоуїн під назвою Щелепи з яблук готовий!  Такий ось простий рецепт.

desert-na-hjellouin-cheljusti-iz-jablok3

Можемо починати готувати наступну прикольну страву з жахливо веселого меню на Хеллоуїн.

Яблучні десерти на Хелловін – відео-рецепти

З цього відео дізнаєтесь як приготувати зубасті яблука, страшні грейпфрути та яйцепауков. Дуже гарні та корисні святкові десерти. 🙂

З наступних відео дізнаєтесь які ще можна приготувати цікаві десерти з яблук на Хелловін. Такі прості ласощі як яблука в карамелі дають великий простір для фантазії та натхнення для створення оригінальних страв. Деякі відео озвучені англійською, але гадаю, що вони будуть зрозумілі і для тих, хто ще не говорить на ній.

Безкоштовні вітальні листівки на Хелловін на українській мові допоможуть привітати чи то налякати друзів, а отже, точно стануть вам у нагоді. 😉

Заключне у статті відео – для натхнення. Дізнайтесь, які прикраса з яблук на святковий стіл або на святкові страви можна зробити освоївши ази карнінгу.