Розсипчаста гречка в мультиварці зварена на воді

Поживний та корисний сніданок – найкращій початок вдалого дня, адже, він забезпечує гарний настрій та запас енергії для важливих справ. Саме тому найчастіше на сніданок для всієї родини я готую смачну гречану кашу на воді. А якщо точніше, то замість мене кашу готує моя чарівна кухонна помічниця – мультиварка.  Смачна та розсипчаста гречка в мультиварці зварена на воді, виходить розсипчастою та смачною. А що ще потрібно, щоб з самого ранку поповнити запаси життєвих сил? Тож, пропоную простий рецепт приготування розсипчастої гречаної каші в мультиварці.

На порцію каші для всієї родини знадобляться:

  • гречана крупа – 3 мірних склянки;
  • вода – 6 мірних склянок;
  • сіль (бажано морська) – 1 ч. ложка;
  • вершкове масло – на смак.

Як приготувати гречку в мультиварці на воді

Попередньо гречану крупу потрібно перебрати та видалити все сміття. Далі, за допомогою мірної склянки від мультиварки відміряємо необхідну кількість крупи. Промиваємо її та висипаємо до чаші мультиварки.

Розсипчаста гречка в мультиварці на воді

Щоб готова каша вийшла максимально розсипчастою та ніжною, необхідно взяти води вдвічі більше, ніж крупи. Доливаємо відміряну воду в чашу.

Смачна гречка в мультиварці на воді

Солимо страву. Використання морської солі більш корисне для організму завдяки підвищеному вмісту йоду.

Розсипчаста гречка в мультиварці на воді

Залишається вміст чаші перемішати ложкою та закрити кришку мультиварки. Далі, вмикаємо пристрій в режимі приготування «Каша» та виставляємо таймер на 40 хвилин.

Для приготування свіжої каші на сніданок я, зазвичай, закладаю всі необхідні компоненти з вечора та вмикаю мультиварку з відстрочкою старту. В такому випадку крупа встигає набухнути у воді, тому, готується трохи швидше. Достатньо виставити таймер на 25-30 хвилин.

Смачна гречка в мультиварці на воді

Після сигналу о завершенні програми  відкриваємо кришку мультиварки та бачимо апетитну та розсипчасту гречку. Її насичений аромат одразу розповсюджується по всій квартирі. Як на мене, прокидатися вранці від аромату свіжо звареної гречаної каші – це справжнє задоволення.

Розсипчаста гречка в мультиварці на воді

Гадаю, не варто черговий раз розповідати про користь гречаної каші для організму. Кожен, хто дотримується здорового харчування, добре знає всі її переваги.

Перед подачею страви на стіл залишається тільки додати трошки вершкового масла. У моїй родині зварена в мультиварці розсипчаста гречана каша – це відмінний гарнір до пряних та смачних курячих стегон запечених в духовці.

Смачна гречка в мультиварці на воді

Переконатись у тому, що гречана каша в мультиварці готується просто швидко та смачно допоможе і відео-рецепт з ютуба. Варити гречку в мультиварці простіше ніж варити гречку на плиті. За стравою, що готується в мультиварці не треба стежити. Просто вмикаєш пристрій на певний час і ідеш у своїх справах. По поверненню ви знайдете в мультиварці гарячу, ароматну, смачну і розсипчасту гречану кашу.

Тож, хай кожен ранок буде для вас добрим, а допоможе в цьому корисний та смачний сніданок! Всім смачного!