Передноворічна дієта для схуднення Шість пелюсток

Напередодні літа чи якогось особливого свята, наприклад Нового року, кожна жінка хоче відчувати себе легкою, підтягнутою та молодою. Тому, в таких випадках, дуже важливе збалансоване здорове харчування. За таким принципом продумана передноворічна дієта для схуднення Шість пелюсток.

Принципи здорового харчування відомі всім, але ще відомо, що дотримуватися їх досить складно, особливо, коли подобається солодка та жирна їжа, багата на калорії. Хороший метод психологічно й фізично підготувати себе та свій організм до харчових обмежень – це дієта Шість пелюсток.

Тобто, дієта Шість пелюсток є монодієтою, яку, навіть, трохи важкувато назвати дієтою. Просто протягом шести днів потрібно споживати якийсь один продукт, чергуючи при цьому їжу, що багата на білки й на вуглеводи. Фактично, таке роздільне харчування, допоможе очистити організм від шлаків, а заодно шлунок “звикне” до невеликих за обсягом порцій. Після курсу очищення, який триває 6 днів, людині легше буде харчуватися часто (5-6 разів на день) маленькими порціями та відмовлятися від шкідливої та важкої для організму їжі. Не варто забувати під час дієти про необхідність пити воду та чай, не менше, ніж 2 літри на добу.

Дієта Шість пелюсток складається з шести моноднів: рибного, овочевого, курячого, злакового, сирного та фруктового.

Дієта Шість пелюсток

Таким чином виглядає послідовність, яка є важливою з точки зору обміну речовин. Харчуючись за правилами дієти, можна схуднути від 100 до 300 грамів у день. Ці зміни відбуваються, в основному, шляхом виведення з організму шлаків і зайвої води. З допомогою дієти вийде позбутися не лише набряків, але й жири почнуть згорати. Підсилити результат допоможе ще і яке-небудь серйозне фізичне навантаження на додачу. Коли дієта для схуднення Шість пелюсток матиме таке підкріплення, то й позбутися зайвих кілограмів буде набагато легше. Жінка повинна себе любити й піклуватися про себе, щоб залишатися здоровою, красивою та стрункою.