Овочевий салат з дайкона - простий і смачний

Овочевий салат з дайкона – простий і смачний

Для урізноманітнення пісних днів пропонуємо простий рецепт овочевого салату з редьки дайкон. У цій салатній страві зібралися овочеві представники, кожен з яких за своїми смаковими і корисними якостями, безумовно, заслуговує на увагу. Отже, щоб зробити цей простий і смачний овочевий салат з дайкона, ми використали: огірочок свіжий, солодкий перець болгарський (колір значення не має), частину білокачанної капусти і редьку дайкон. Для заправки взяли оливкову олію. Крім цього, ще знадобляться сіль і відповідні спеції. Ну і цей покроково оформлений рецепт з фото, звичайно ж. 🙂

Складові:

  • капуста білокачанна – 200 гр;
  • редька дайкон – 1 шт.;
  • огірок свіжий – 1 шт.;
  • болгарський перець – 1 шт.;
  • олія оливкова – за смаком;
  • сіль і бажані спеції – на розсуд.

Як приготувати овочевий салат з дайкона

Для приготування смачного пісного овочевого салату підбираємо відповідну миску. Також, нам потрібно обробна дошка і гострий ножик.

Інгредієнти, які потребують «водної процедури» (огірок і перчик), промиваємо і обтирає. Дайкон очищаємо від шкірки, а з капустини, бажано, зняти верхні листи.

Порядок подрібнення інгредієнтів ролі не грає, почати нарізати можна з будь-якого. Ми, давайте для початку, подрібнимо капусту. Шаткуємо її і перекладаємо в миску.

З болгарського перцю видаляємо серцевину, нарізаємо інгредієнт смужками. Додаємо нарізку з перцю до капусти.

Редьку дайкон для салату ми, також, пропонуємо нарізати смужками чи то соломкою. Додаємо нарізку в миску.

Залишилося подрібнити огірок. Якщо шкірка не гірчить, її можна залишити. Нарізаємо огірочок за аналогією з попередніми компонентами – смужками.

Нарізані інгредієнти знаходяться в мисці, їх залишилося тільки заправити і приправити спеціями.

Після додавання оливкової олії і спецій все добре перемішуємо.

Пісний овочевий салат з дайконом готовий!

Три прості та цікаві рецепти овочевого салату з дайконом можете зробити разом з Ольгою Страшко. Три різних набори овочів і три різних заправки! Крім цього, автор каналу коротко розповість і про користь редьки дайкон. Отже, дивимося ще й відео-рецепт, готуємо той варіант, що сподобався і пригощаємося на здоров’я!