Оригінальна сирна закуска: плавлений сир, часник, майонез і морква на крекерах

Коли наближається святкове застілля, в голові кожної господині виникає безліч смачних ідей, на які, зазвичай, в момент приготування не вистачає часу. Тому варто занотувати, на такий випадок, пікантну сирну закуску з майонезом і часником, яка робиться досить швидко та просто. Завдяки моркві, вона виходить красивою та яскравою. Оригінально виглядає не лише закуска, а і її подача. Її можна запропонувати гостям у формі кульок (чи інших фігурок) на крекерах, хлібцях, сухариках або просто на скибочках хліба. Пластична сирна маса легко піддається на різні кулінарні експерименти щодо презентації страви. Простий рецепт нашвидкуруч неодмінно виручить, особливо, тоді, коли на порозі несподівані гості. Покрокові фото кожного з процесів приготування стануть відмінною підказкою для кулінарок під час створення смачного шедевра в домашніх умовах.

Складники:

  • плавлений сирок (хорошої якості);
  • 1 морква;
  • 1 зубець часнику великого розміру;
  • майонез;
  • солоні круглі крекери.

Як приготувати сирну закуску на крекерах

Спершу, слід зварити до готового стану морквину разом зі шкіркою. Потім, почистити її та натерти на тертці з дрібними отворами.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Таким самим способом, тобто на тій же тертці подрібнити плавлений сирок.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Часник видавити через прес або, знову ж таки, скористатися, для цього, дрібною терткою.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Додати майонез і перемішати все. Повинна вийти однорідна маса.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Після цього, необхідно ледь змочити руки в воді й сформувати однакові сирні кульки.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Розмістити крекери на красивій плоскій тарілці.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Викласти на них ледь гострі часниково-сирні кульки з майонезом і морквою. Вони виходять дуже красивими та смачними. “Апетитне” фото страви неабияк збуджує апетит. Варто зауважити, що для такої симпатичної красоти не потрібно мати якісь вишукані інгредієнти.

Оригінальна сирна закуска на крекерах

Кулінарним витвором гості будуть смакувати навперебій. Це треба мати на увазі, щоб завчасно приготувати сирної закуски більше, тобто використати трохи більшу кількість компонентів, ніж вказано в переліку складників.