Оформлення і сервіровка новорічного столу або як прикрасити стіл на Новий рік, фото, відео.

Напередодні новорічних свят мільйони господинь, причому щороку як в перший раз, вирішують одне і те ж питання: яке повинно бути оформлення і сервіровка новорічного столу? Як просто, красиво і оригінально прикрасити стіл на Новий рік? Прикрасити так, щоб це довгоочікуване і традиційне свято принесло радість і гарний настрій усім присутнім на цілий рік? Адже нам усім хочеться, щоб в новорічну ніч все було незвично, красиво і трішки чарівно, а красиво оформлений новорічний стіл – це гордість будь-якої господині.

Отже, спробуємо дати поради: як прикрасити стіл на Новий рік. Останнім часом при зустрічі Нового року прийнято дотримуватися східних традицій. Але тут, ми дамо рекомендації класичні, які підійдуть незалежно від того який рік настає за східним календарем.

Новорічні страви стануть ще смачнішими, атмосфера і настрій свята – ще краще, а ваше новорічне меню викличе просто захоплення гостей, якщо у новорічного столу буде чудова  сервіровка і вдало підібрані аксесуари.

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola3

Оформлення новорічного столу за колірною гамою має поєднуватися з колірною гамою інтер’єру. Можна використовувати як однотонні скатертини, так і поєднані за колірною гамою відтінків. Скатертини і серветки повинні бути одних кольорів або з однієї тканини. Можна по облямівці тканини прикріпити смужку мішури або прикрасити її сніжинками, бантами або серпантином.

Паперові серветки можна покласти під тарілки або виставити в красивій салфетниці. Серветки з тканини будуть красиво виглядати на новорічному столі, якщо їх перев’язати стрічкою, дощиком або задрапірувати в спеціальні декоративні кільця-прикраси.

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola1oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola8

Більше варіантів і ідей на тему прикраси столу серветками, як красиво скласти серветки на новорічний стіл – дивіться у відео:

Ще одне правило, якого обов’язково слід дотримуватися: столові прилади і посуд, розставлені на столі, повинні відповідати за кольором і стилю. Вибір посуду – це, звичайно ж, справа смаку кожної господині, але ніхто не сперечатиметься, що хороша біла посуд може поєднуватися з чим завгодно. Але, для святкового новорічного столу, безсумнівно, підійдуть і яскраві колірні поєднання.

У сервіровці новорічного столу важливі численні деталі. Загальне враження посилюється такими елементами як свічки, свічники, декоративні настільні ялинки, кулі, банти, гірлянди, що світяться … По центру столу можна розташувати маленьку ялинку або композицію з гілок. Святковий стіл можна також прикрасити квітковою композицією виконаною в новорічному стилі або композицією з фруктів.

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola5

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola4

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola2

oformlenie-i-servirovka-novogodnego-stola6

Оформлення столу на Новий рік не обходиться без свічок. Тут просто не обмежений простір для фантазії: починаючи з вибору самих свічок і закінчуючи їх прикрасою. Чудово прикрасять святковий стіл і свічки у високих свічниках і плаваючі свічки. Наскільки свічки на новорічному столі підсилюють атмосферу казки і свята дивіться у відео.

Готуючись до свята пам’ятайте, що правильність і красива сервіровка підкреслить не тільки привабливість новорічних страв, що подаються але і створить відповідну до свята атмосферу. Більше подробиць знайдете у відео “Як прикрасити стіл на Новий рік”.

Приємного вам застілля і хорошого і вдалого цілого Нового року!