Новорічний торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком – смачний, простий та красивий

Знову стрімко наближається Новий рік. Кожному хочеться зустріти свято не тільки смачно, але і красиво, так, щоб навіть десерти на столі піднімали настрій і голосно кричали: “Знову прийшов наш улюблений Новий рік!” Наша сьогоднішня солодка пропозиція – красивий і оригінально оформлений новорічний торт зі сніговиком! Щоб смачний і красивий новорічний торт Сніговик зробити своїми руками в домашніх умовах, потрібно знати відповідь на два прості питання:

  • як спекти торт у вигляді сніговика на Новий рік;
  • як прикрасити новорічний торт Сніговик.

Прості та корисні відповіді на ці два питання ми і дамо у цьому пості.

Торт зі сніговиком

Перший святковий рецепт – пластовий бісквітний торт з фруктами і кремом. Декор – очі, ніс, рот, шарфик та інше – зроблені з солодкої харчової мастики. Для цього мастику можна використовувати покупну, а можна приготувати свою перевірену або за рецептом, який знайдете під цим авторським відео у Ютубі.

Наступний торт зі сніговиком з крему теж пластовий. Він схожий на попередній, але виконаний у вигляді однієї “снігового” кулі. Вона і є головою нашого казкового снігового чоловічка. Декор десерту змішаний – основну частину, оформлену кремом, доповнюють деталі з мастики. Але, при бажанні, використавши поради з цих двох відео, свій торт можна легко і просто прикрасити за допомогою тільки самої мастики.

У попередніх відео ми оформляли плоскі торти і у нас був, відповідно, плоский сніговик. У цьому відео-рецепті автор детально розповідає як оформити торт з їстівним об’ємним 3D-снеговиком. Доповнюють новорічний декор торта ніжними солодкими сніжинками з мастики.

Якщо запропонована вище ідея вас зацікавила, то красивого і дуже милого сніговичка з мастики ви легко і просто зможете зробити своїми руками, використовуючи цей покроково оформлений відео-рецепт.

В разі, якщо вам захочеться зробити святковий торт Холодне серце, тоді, вам, неодмінно, треба використати запропонований нижче відео-рецепт. Автор детально демонструє як прикольний і веселий сніговик Олаф народжується з простого шматка кондитерської мастики.

Якщо при оформленні свого новорічного торта вам хочеться обійтися без мастики і, при цьому, прикрасити торт об’ємними їстівними сніговиками, то можете зробити таких ось пухленьких сніговичків з безе. Покроковий відео-рецепт допоможе вам впоратися з таким завданням в домашніх умовах легко і просто.

Автор наступного відео-рецепту детально показує як зі звичайного бісквіту приготувати шикарний новорічний торт Сніговик. Правда, початковий бісквіт не великий, і снеговичок, відповідно, вийшов досить маленький. Але, для не дуже великої компанії як раз вистачить. Якщо вам припала до душі ця ідея, але потрібно спекти більший торт, то, використавши запропоновану ідею оформлення, зробити новорічний десерт більшого розміру ви зможете вже просто.

А ось так можна прикрасити торт у вигляді сніговика майже без мастики. З мастики автор робить тільки дрібні деталі, такі як капелюшок, шарфик, ніс, тощо.

У цьому відео великий торт Сніговик зроблений зовсім без мастики. Автор формує його з трьох великих бісквітів, боки закруглені кремом. Все кольорове оформлення зроблено, так само, з крему.

Щоб ваш смачний новорічний торт зі сніговиком вийшов красивим і оригінальним, використовуйте цікаві (нові і вже випробувані раніше) ідеї оформлення цього цікавого десерту до Нового року з нашої фото-галереї.

Як бачите, смачний і красивий торт Сніговик на Новий рік своїми руками під силу зробити кожній господині. Ідеї оформлення можуть бути як дуже прості, так і більш складні. Кожен, хто хоче приготувати до свята що-небудь незвичайне і чарівне, може вибрати свій варіант складності. А який торт зі сніговиком печете ви?

Новорічний торт 2021

Дивіться інші, наявні на сайті, гарні варіанти декору тортів на Новий рік.

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно