Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля – смачний та красивий

Ви шукаєте який би такий святковий десерт приготувати на Новий рік, щоб він був не просто смачний і красивий, але ще і цікавий та оригінальний? А ще хочете щоб він дивував та запам’ятався і дітям, і дорослим гостям? В такому разі обов’язково зверніть свою увагу на запропонований в сьогоднішній нашій статті новорічний торт з кулями та торт Ялинкові кулі. Про те, як зробити торт з ялинковими кулями в домашніх умовах і як виготовляється їстівна кругла і солодка ялинкова іграшка-декор у вигляді кульки для прикраси новорічного торта ми і розповімо сьогодні, використовуючи для цього кращі, прості і зрозумілі відео-рецепти з ютуба.

Як зробити торт з кулями на Новий рік

Першим презентуємо дуже оригінальний антигравітаційний торт Молекула. Незважаючи на те, що він зроблений до іншого свята, але описану ідею прикраси можна сміливо використовувати і при оформленні новорічного торта. В принципі, можна приготувати свій улюблений пластовий бісквітний торт з кремом або спекти такий, як пропонує автор цього рецепту і просто, повторивши рекомендації автора, прикрасити його новорічними кулями з шоколаду. У цьому відео детально показані маленькі хитрощі, які дозволять легко і просто прикрасити торт на Новий рік шоколадними сферами дуже цікаво і не стандартно.

А це ефектний і смачний торт Зимова казка. Ялинки автор рецепту робить з мастики, а «сніжні» або скоріше «крижані» кулі з ізомальту.

Зверніть увагу на цей простий і одночасно шикарний двоповерховий новорічний торт з кулями з кейк-попсыв. Як видно по заставці, прикрашає другий ярус незвичайна сфера-чаша з карамелі. Для її підсвічування можна використовувати не тільки свічку, як пропонує автор, але і діоди.

Оформлення наступного бісквітного торта з кулями хоч і пропонується автором відео до дня народження, але таку ідею оформлення сміливо можна використати і готуючись до Нового року. Як правильно прикрасити такий гарний новорічний торт з кулями дивіться у відео.

Для смачного і красивого новорічного прикрашання торта можна приготувати не тільки запропоновані вище, але і шоколадні ялинкові кулі з начинкою з маршмеллоу і карамелі з арахісом. Такий солодкий їстівний декор зробить ваш новорічний торт не просто красивим, але і най-най кращим. ?

За аналогічною технологією можна зробити желатинові кульки. За рецептом автора відео вони виходять несмачними, і використовуються чисто для декору. Але, якщо залити желатин безбарвним або світлим солодким соком (персиковим компотом або яблучним соком без м’якоті), чи до води додати трохи цукру і лимонної кислоти або соку лимона, то в цьому випадку, вони буду не тільки красивими, але і смачними. Як варіант, можна використовувати звичайне кольорове магазинне швидкорозчинне желе. Правда, розводьте його не так як написана на пачці (на 300-400 мл води), а на 50-100 мл. Такі, зроблені своїми руками, ялинкові кулі з желе будуть не тільки смачні, але ще й відмінно форму тримати будуть.

Ваш смачний новорічний торт з кулями буде дуже красивий, якщо зробите для його декору легкі й повітряні солодкі кульки з айсінгу. Крім цього, при перегляді відео дізнаєтеся як легко і просто зробити метеликів і ялинки з збитого з цукром білка. Їх теж можна успішно використовувати для новорічного декору своїх десертів.

Наступний новорічний торт Ялинкова куля можна приготувати за будь-яким відомим вам рецептом торта Мурашник. Декорується такий новорічний торт мастикою. Сформована у вигляді кулі солодка маса обтягується мастикою і на неї наноситься обраний малюнок або візерунок. Якщо ви вмієте малювати, то легко і просто зможете повторити малюнок з відео або зробите будь-який інший. Ну а якщо ви не сильні у малюванні, то можете зробити простий новорічний візерунок, що зустрічається на скляних ялинкових прикрасах.

До прикладу, візерунок може бути таким, як у наступному відео. Як на мене, нанести таку просту картинку айсінгом або шоколадною глазур’ю під силу і початківцям кондитерам. ? До речі, у відео на вас чекає і ще одна ідея як зробити торт Ялинкова куля. Для його приготування можете знову використати свій улюблений домашній рецепт торта – підійде будь-який пластовий торт з кремом. А збираючи десерт, просто оформіть його у вигляді півсфери, обтягніть кондитерської мастикою і розмалюйте її по верху. Подробиці про те, як це зробити, дивіться у відео. Обов’язково переконайтесь, що це легко та просто, а головне – смачно і красиво.

Свій оригінальний і простий варіант як приготувати новорічний торт Ялинкова куля пропонує автор цього відео. Не оминіть його своєю увагою.

Нові цікаві та оригінальні ідеї як прикрасити новорічний торт з кулями дивіться в нашій фото-галереї.

Як бачите, зробити в домашніх умовах смачний, і красивий, новий за оформленням торт з новорічними кулями або унікальний і оригінальний торт Ялинкові кулі до Нового року це не так вже й складно. Елементи декору можуть бути зроблені як з крему, так і з мастики, шоколаду або айсінгу. Готуйте завжди швидко, смачно і красиво.

Новорічні торти 2021

Не полишайте сайт, адже вас може зацікавити і інші наявні на сайті ідею оформлення та декору торів на Новий рік:

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно

З Новим роком! Яскравих та смачних свят!