Новорічний торт з Дідом Морозом своїми руками

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми руками

Новорічний торт з Дідом Морозом, як і більшість тортів тематично оформлених до Нового року, найчастіше, роблять шляхом нанесення малюнка на будь-які пластові кремові торти або прикрасивши їх, в основному, їстівними фігурками Діда Мороза, спеціально зробленими з мастики, шоколаду або інших солодощів. Про те, як легко і просто оформити та красиво прикрасити таку випічку на Новий рік в домашніх умовах і як зробити діда Мороза на торт своїми руками і поговоримо сьогодні.

Як зробити торт з Дідом Морозом

У першому відео-рецепті автор, використовуючи трафарет, наносить обрану картинку з дідом Морозом на вже готовий кремовий бісквітний торт. Всі етапи – від підготовки трафарету до малювання кремом – дуже докладно показані в відео. В принципі, така техніка оформлення досить проста і зробити її в домашніх умовах зможе кожен, якщо має бажання та запас терпіння. ?

З наступного відео дізнаєтеся як прикрасити круглий торт у вигляді голови діда Мороза. При такому способі оформлення трафарет не потрібен. Досить просто попередньої розмітки на поверхні десерту.

Автор цього відео-рецепту навчить вас як зробити об’ємну новорічну композицію з дідом Морозом з білкового заварного крему. Все, що вам буде потрібно для роботи – це вже готовий торт, білковий крем і різного розміру кондитерські насадки. На всі потрібні деталі і рецепт крему стоять посилання під авторським відео у ютубі.

Після попереднього, досить трудомісткого оформлення, пропоную дуже простий і смачний бісквітний торт з вершковим кремом і з дідами морозами з полуниці. Саме складне – свіжу полуницю купити в грудні. ? Але, якщо це для вас не проблема, то рецепт вам точно стане в нагоді.

При бажанні, досить просто можна зробити в домашніх умовах і це не великий 3-D торт з Дідом Морозом. Десерт виходить дуже смачний, а оформлення прикольне і оригінальне.

Перш, ніж перейти до розділу про маленькі фігурки діда Мороза, не можу не дати відео-рецепт скульптурного бісквітного торта оформленого за допомогою мастики. Можу сказати тільки, що такий великий торт у вигляді діда Мороза виходить дуже красивий, але чи під силу зробити його вам своїми руками дома – вирішувати тільки вам. Оминути та залишити без уваги цей шикарний відео-рецепт я просто не змогла.

Як робити фігурки діда Мороза

Як зробити діда Мороза з мастики або Санта Клауса (називайте так, як вам більше подобається 🙂 ) маємо можливість дізнатись з майстер-класу від Ксенії Євдокимової. Запропонований в цьому і наступних відео спосіб виготовлення достатньо простий, фігурки маленькі і зробити їх, досить, просто.

Може вам більш до смаку цей спосіб оформлення їстівної фігурки діда Мороза.

Або такий, як у цьому відео. Зазначу, що на мій погляд, тут найбільш простий у виготовленні дід Мороз з мастики.

Ну а тепер, наша фото-галерея, продемонстрував ідеї, розбудить ваше натхнення і збудить фантазію.

Сподіваюся, що ви знайшли свій ідеальний варіант святкового оформлення і тематичного декору. А це значить, що ваш новорічний торт з Дідом Морозом скоро порадує і вас, і гостей. Як бачите, смачні, красиві і прикольні торти з Дідом Морозом на Новий рік зробити в домашніх умовах не так вже й складно. Головне – бажання, ну і без терпіння та посидючості не обійтись.

Новорічні торти 2021

Вас можуть зацікавити і інші статті на сайті, які пропонують оригінальні ідеї, що допоможуть цікаво та красиво оформити свій десерт на Новий рік в домашніх умовах:

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Наполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно

Гарно, цікаво та оригінально оформлених та смачних святкових десертів!