Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Ялинка своїми руками – смачно та просто

Гарний, смачний і незвичайний новорічний торт Ялинка можна умовно розділити на види за способом складання чи то формування та оформлення. Зібрані пластові торти у вигляді ялинки можуть бути горизонтальним і вертикальним. Робити їх можна з медових, бісквітних, пісочних коржів і, навіть, з профітролей. До цієї ж категорії відносяться новорічні торти, з нанесеними на них через трафарет картинками із зображенням ялинки або новорічних композицій з нею. Ще один різновид – це торти, прикрашені окремо зробленим їстівним декором: солодкими ялинками з мастики, прикрашеними розписом пряниками чи  печивом, сніжинками чи шарами з айсінгу або інших солодощів.

Як приготувати новорічний торт Ялинка в домашніх умовах і як зробити їстівні ялинки на торт своїми руками з різних продуктів і піде мова в цій статті.

Зміст

Горизонтальний пластовий торт Ялинка

Перший десерт у вигляді ялинки на Новий рік приготовлений з бісквітних коржів, спечених в силіконової формі-ялинці. Якщо немає такої форми, то традиційне новорічне дерево можна вирізати за трафаретом з простого прямокутного бісквіта. Автор відео-рецепту дуже докладно показує весь процес прикрашання такого новорічного торта.

Використовуючи цей відео-рецепт, ви зможете легко та просто свій традиційний і улюблений домашній торт прикрасити ялинками з крему. У результаті вийде у вас перевірено смачний, але одночасно оригінальний та красивий новорічний десерт.

Новорічні торти з ялинками нанесеними через трафарет, також дозволять вам приготувати ваш улюблений домашній торт з новим новорічним декором. Просто наклавши обраний вами трафарет на готовий торт і присипавши простір, що залишився цукровою пудрою або какао, ви отримаєте вподобану вами картинку. Зміна інтенсивності посипання робить малюнок на торті більш вираженим. Що виходить – видно на фото. Цей спосіб оформлення тортів на Новий рік настільки простий, що я не стала виставляти окремих відео.

Новорічний торт Ялинка

Вертикальні їстівні торти-Ялинки на Новий рік

За цим відео-рецептом можна зробити гарний торт у вигляді ялинки на Новий рік у вертикальному виконанні. Докладні рецепти використаних для цього бісквіту і крему для оформлення торта-ялинки знайдете під авторським відео з Ютубу. Там же є посилання на відео, де автор дуже просто і докладно розповідає як зробити такий декор для торта, як новорічні кулі з айсінгу та про використаний для цього рецепт білкової глазурі.

У цьому відео-рецепті схожа ідея, але реалізована вона з пісочного тіста та сметанного крему.

А це дуже смачний і красивий, об’ємний вертикальний торт у вигляді ялинки (3D) зовсім в іншому виконанні. Рецепти коржів і крему для цього десерту, так само як і для всіх наступних, знайдете по посиланнях під авторськими відео у Ютубі.

Ще один вертикальний новорічний торт Ялинка – це відомий французький десертний торт крокембуш. У вас вийде висока і красива їстівна ялинка-конус з профитролей або еклерів, одним словом, з таких маленьких заварних булочок-тістечок з заварного тіста. Всі подробиці приготування і оформлення дізнаєтесь з відео-рецепта. При поїданні, такий торт не потрібно різати, досить відривати від загальної конструкції по одному тістечку. ? Як на мене, то дуже зручно. ?

За аналогічною з попереднім відео ідеєю, нехай і не дуже швидко, але точно легко і просто, готується ялинка з безе. ?

А цей торт-ялинка з пісочного тіста і згущеного молока. Дуже простий рецепт. Зробити такий новорічний десерт під силу не тільки господині-початківцю, але й дитині. ? Причому, якщо немає часу возитися з випічкою домашнього печива, яке використовується для формування конуса, то можна скористатися покупними. Таким чином, завдяки ідеї, викладеній в цьому відео-рецепті, у вас вийде гарний і швидкий новорічний торт Ялинка без випічки. ?

Якщо у всіх попередніх рецептах у нас була ялинка з крему, то автор цього відео-рецепту, покаже як приготувати бісквітний торт у вигляді ялинки з використанням мастики.

З тортиками-ялинками, мабуть, будемо закруглятися. ? Але дам ще пару відео-ідей як зробити маленькі солодкі ялинки як декор для торта та інших десертів до новорічного столу.

Їстівні ялинки як декор для тортів

Їстівні ялинки з мастики для торта

У цьому розділі я б звернула увагу на три різні способи формування маленьких красивих ялинок з мастики. Багато не буду коментувати. Відео не великі, але дуже зрозумілі та доступні. Дивіться самі на диво перетворення простого шматка солодкої кулінарної мастики в красивий новорічний символ. ?

Другий спосіб як зробити ялинку із мастики.

І третій варіант.

Красиві солодкі ялинки зі збитих білків

Перший варіант – різні новорічні фігурки та ялинки з айсінгу. Я не перестаю захоплюватися, як з простого білка і цукру, вмілі руки роблять такий гарний солодкий декор до нового року. ?

А ці їстівні ялинки з безе. Подробиці приготування десертів-прикрас демонструє автор відео-рецепту.

Дізнайтеся як з маленьких безе можна легко і просто зробити їстівну красуню ялинку, причому, будь-якого розміру.

Шоколадна ялинка на торт

А з цього відео дізнаєтеся як робиться красива і ніжна ялинка з шоколаду іншим способом. Такий спосіб найчастіше застосовують для оформлення пейзажних тортів, в тому числі і до Нового року. Думаю, що і в домашніх умовах він кому-небудь може стати у нагоді.

Звичайно, ж це далеко не всі ідеї і способи приготувати новорічний торт Ялинка своїми руками. Але це ті варіанти, які сподобалися мені, і які особисто я змогла б повторити в домашніх умовах. Кращі рецепти та ідеї дизайну чи то прикраси домашньої солодкої випічки до свята знайдете за посиланнями:

А які їстівні новорічні тортик-ялинки готуєте ви? Пишіть в коментарях! З прийдешнім Новим роком вітаємо всіх, хто побував у нас в гостях напередодні свята, що наближається!

Новорічний торт-Бик 2021

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно