Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Новорічний торт Сніжинка – красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Настільки ніжний та пухнастий, що немов сам тане в роті – це про новорічний торт Сніжинка та інші красиві та смачні торти зі сніжинками, що стали темою цього посту. Чому ми обрали саме сніжинки? Та тому, що саме вони, нарівні з ялинкою і дідом Морозом, давно стали головними атрибутами Нового року, що стрімко наближається. Багато господинь прагнуть, що б всі страви святкового столу містили новорічну атрибутику і обирають таке оформлення, яке доповнює сервировку і створює святковий настрій. Обираючи рецепти новорічних тортів або спосіб прикрасити свій домашній десерт, багато господинь зупиняється на ніжному і смачному торті Сніжинка або віддають перевагу їстівному і солодкому декору зі сніжинками. Як спекти смачний і красивий торт Сніжинка та як оформити сніжинками свій улюблений домашній торт на Новий рік ми і поговоримо сьогодні.

Як приготувати новорічний торт Сніжинка

Перший покроковий фото-рецепт торта Сніжинка, на який хочу звернути вашу увагу містить бісквітні коржі, ніжний шоколадно-кавовий крем і желейний ананасовий прошарок. Сніжинка та інші ажурні прикраси нанесені гарячим шоколадом.

Новорічний торт

А цей покроково оформлений рецепт з фото допоможе вам зробити торт Сніжинка без випічки. Приготувати його в домашніх умовах кожна господиня зможе легко і просто. Головне, вчасно запасти готові вафельні коржі і кокосову стружку.

Кращий новорічний торт Сніжинка без випічки - з вафельних коржів з кокосовою стружкою

Ще один швидкий новорічний торт Сніжинка без випічки основою якого є ті ж самі готові вафельні коржі. Але ось готується він зовсім за іншою технологією. Смак, так само, дуже нагадує знамениті цукерки Рафаелло. Рекомендую приготувати обидва рецепта і порівняти. ?

Ще один смачний новорічний торт Сніжинка з кокосовою стружкою можна приготувати по відео-рецепту, запропонованому нижче. Прикрасити його можна так, як пропонує автор, а можна так, як в попередньому рецепті, за допомогою трафарету. ?

В останньому рецепті новорічного торта зі сніжинками, який хочу тут запропонувати, за основу взято торт, відомий під назвою Молочна дівчинка. Білосніжне оформлення торта доповнено їстівними солодкими сніжинками, що дає повне право віднести десерт до розглянутої в пості категорії.

Як зробити їстівні сніжинки

Автор цього відео навчить як прикрасити торт сніжинками з заварного білкового крему. Автор назвала своє творіння дуже романтично – Вальс Сніжинок! Новорічний, напевно. ?

Якщо ж ви вирішили свій традиційний торт зробити до новорічного свята незвичайним, зимовим, зі сніжинками, то вам точно знадобляться три наступних відео-рецепти. З них ви дізнаєтеся як в домашніх умовах своїми руками зробити смачні солодкі їстівні сніжинки і прикрасити ними свій улюблений і найсмачніший домашній торт на Новий рік. І так, перше відео демонструє не тільки як прикрасити торт мастикою, але і як зробити сніжинки з мастики.

Другий – як робити своїми руками красиві, такі, що дійсно самі тануть в роті сніжинки-безе.

Ваш новорічний торт зі сніжинками запам’ятається гостям (особливо дітям) на весь рік, якщо ви вирішите прикрасити його сніжинками з шоколаду. Такий солодкий шоколадний декор до Нового року ви зможете зробити швидко, легко і просто, якщо подивитеся це відео.

Ну що ж, ми сподіваємося, що ви обрали кращий, що ідеально підходить саме для вашої компанії, новорічний торт Сніжинка або вирішили як оформити свій домашній торт сніжинками на Новий рік. Приємних і легких вам солодощів у Новому році!

Пропонуємо нижче інші варіанти новорічного декору:

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2020

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2020 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно