Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Новорічний торт Шишка – торт з шишками легко і просто

У сьогоднішньому пості хочеться обговорити дуже ефектний і красивий новорічний торт Шишка. А також поговорити про те, як оформити торт на Новий рік таким декором як ялинкова, соснова, кедрова …, в принципі, не важливо яка там, але важливо, що це шишка або шишки. Розглянемо і деякі способи як зробити шишки на торт, по можливості, швидко, легко і просто. Адже просте оформлення торта шишками видає його таємницю. 🙂 Правильно, саме те, що призначений він, швидше за все, для святкового столу на Новий рік! Ну що ж, переходимо до огляду перевірених та доступних відео-рецептів від досвідчених кулінарів-кондитерів.

Новорічний торт Шишка

Перший, із запропонованих, рецепт торта Шишка, пропонує зробити чудовий новорічний десерт з вологого шоколадного бісквіту, смачного горіхового крему і шоколадної глазурі. Оформлення у вигляді лусочок, зроблено зі спеціально випеченого домашнього печива. Якого? Дивіться відео-рецепт.

А цей новорічний торт Ялинкова шишка декорований ялинковими гілочками. Штучними правда, але і шишка-то не справжня – а солодка і їстівна. Якщо вирішите спекти цей десерт, то побачите, що шишка справді-то, шоколадна. Торт зроблений з ніжного шоколадного бісквіта, просоченого смачним, не менш шоколадним кремом. У готовому вигляді виходить дуже приємний і насичений шоколадний смак.

Наступний наш рецепт (хоч і називається Наполеон Королівський, а в самому відео автор говорить, що формує троянду), але я, все ж, ризикнула представити як новорічний торт Шишка з листкових коржів на сметані та найніжнішого масляного крему. Подивіться самі, ну хіба ж це не красуня цар-шишка?

Торти з шишками до Нового року

За цим відео-рецептом можна приготувати легкий і простий у приготуванні, желейно-фруктовий новорічний торт з шишками. Ніжний крем на сметані і желатині з’єднує фрукти і шматочки бісквіта в одне ціле. Якщо у вас є мультиварка, то зможете обійтися і без випічки.

Наступний майстер-клас про прикрасу торта шишками з крему. Дізнайтеся з відео як зробити такий гарний декор як кремові шишки правильно.

Далі, оформлені шишками рецепти тортів я вирішила не давати, а просто проставила посилання на вже наявні на сайті торти. Кожне приготування оформлене як покроковий рецепти з фото. Якщо потрібно, то просто перейдете за посиланням і оберіть те, що буде вам до смаку. А ми поки, переходимо до наступних відео, які допоможуть вам легко і просто зробити з обраної на сайті або вашої улюбленої домашньої випічки – шикарний новорічний торт з шишками. 🙂

Як зробити шишки на торт

За цим відео-рецептом ви можете приготувати для себе і гостей на святкову вечірку дуже красиві мусові шишки. Це такі собі міні-тортики або тістечка, які, якщо потрібно, ви сміливо можете використати для декору.

Ці, приготовлені без випічки, прості і смачні шишки, теж, можна використовувати як для оформлення новорічного торта, так і як самостійний новорічний десерт.

У наступному відео, автор доступно розповідає як зробити шишки з білкового заварного крему для прикрашання торта в домашніх умовах. Просто дивіться відео-рецепт від майстра і робіть прикраси з крему своїми руками.

Використовуючи викладені тут ідеї і підказки зможете зробити їстівні шишки з мастики. Переглянувши відео ви, як і я, скажете, що такий декор робити під силу кожному. Може спершу буде і не зовсім швидко – зате легко і просто.

А ця їстівна красива шишка з пластичного шоколаду. Як виявляється, зробити її своїми руками дуже просто.

А ще, пропонуємо заглянути в нашу фото-галерею і підгледіти цікаві, може бути, нові для вас ідеї про те, як прикрасити свій новорічний торт вже готовими солодкими шишками.

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Дуже сподіваємось, що щось із запропонованого нами вам таки підійшло і на вашому новорічному столі з’явиться незвичайний, красивий і смачний новорічний торт Шишка або оригінальний, цікавий і легкий в оформленні домашній торт з шишками. Адже ви-то тепер знаєте як зробити шишки на торт.

Новорічні торти 2021

Якщо готові розглянути і інші ідеї декору домашніх десертів на Новий рік, то рекомендуємо до перегляду запропоновані нижче матеріали сайту.

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2021

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Новорічне оформлення тортів на 2021 рік

Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно

А які ваші улюблені новорічні рецепти тортів? Діліться з нами!