Новорічне оформлення тортів в домашніх умовах - святково, просто, гарно та смачно

Новорічне оформлення тортів на 2020 рік – святково, просто, гарно та смачно

Коли готуєшся до Нового року то, звичайно, намагаєшся, щоб декор всіх страв відповідав темі свята і смачні домашні торти не виняток. Як зробити простий домашній торт новорічним? Правильно! Потрібно прикрасити його кремом або оформити мастикою так, щоб навіть дітям було зрозуміло, що торт призначений до новорічного столу. Про святкове новорічне оформлення тортів в домашніх умовах і буде цей пост.

Прикрасити тортів своїми руками – заняття хоч і трудомістке, але дуже цікаве. Нехай нас навчать цьому солодкому декору досвідчені та милі домашні кондитери в своїх цікавих і доступних майстер-класах записаних на відео.

Новорічне оформлення торта мастикою в домашніх умовах

Спершу, пропоную дізнатися як зробити мастику своїми руками. Автор і творець ютуб-каналу IRENE FIANDE демонструє у своєму відео як робити це легко і просто. Як ви, сподіваюся, розумієте – це лише один з безліч можливих варіантів приготування домашньої мастики.

Коли мастика готова, можемо і новорічне прикрашання тортів в домашніх умовах освоювати. Пропоную робити це по відео-рецептом попередньо представленного автора. Пропонуємо вашій увазі – красивий бісквітний новорічний торт зі сніговиком і сніжинками. Декор простий – з мастики та айсінгу.

Принцип оформлення тортів мастикою зрозумілий? Тоді, давайте дізнаємося як зробити з мастики, для початку, красиву ялинку.

Наступний урок – навчимося робити, солодких і смачних Діда Мороза та його постійних супутників – новорічних оленів з мастики.

У цьому відео автор покаже нам як зробити сніговика з мастики.

А це ще один новорічний сніговик з мастики. У нього навіть ім’я є – сніговик Олаф.

І остання прикраса з мастики без якої не обходиться жодна зима – ніжні та красиві, великі і маленькі сніжинки.

Використовуючи мастику і білковий крем, ви зможете зробити для своїх діточок такий ось смачний і красивий новорічний будиночок з пряників.

Гарні надихаючі ідеї як прикрасити новорічний торт мастикою (і не тільки нею) знайдете в цьому відео.

Знаючи як прикрасити мастикою торт до Нового року, як робити з неї різні їстівні святкові фігурки, ви зможете теперь самостійно, швидко, легко і просто оформити свій новорічний торт в домашніх умовах. Ну що ж, тоді, мабуть, саме час переходити до наступного розділу – прикрашання тортів на Новий рік без мастики.

Новорічне оформлення торта кремом

Різні варіанти як прикрасити торт кремом на Новий рік красиво і швидко, також, розглянемо на різних прикладах.

Почнемо зі смачного бісквітного торта прикрашеного ялинками з крему. Як зробити такі кремові ялинки автор відео-рецепта докладно розповість і, головне, покаже у цьому ролику. Рецепти потрібних для роботи кремів, знайдете по посиланнях під авторськими відео в ютубі.

Попередній варіант оформлення торта на Новий рік був досить простим. Тепер, спробуйте зробити новорічне оформлення торта у вигляді кремового Діда Мороза. Для нанесення картинки нам знадобиться білковий заварний крем. Подивившись відео ви переконаєтесь, що використовуючи запропоновану техніку в домашніх умовах можна легко і просто наносити на свій новорічний десерт будь-який малюнок – Снігуроньку, сніговика, мультяшний персонаж або тварину-символ прийдешнього року.

З цього відео дізнаєтеся про оформлення торта Новорічний Чобіток. Автор для прикрашання використовує іншу техніку.

Цей відео-рецепт допоможе вам зробити своїми руками дуже ніжний, смачний і красивий пластовий торт Новорічний годинник. Автор відео навіть покаже як робити такі гарні і смачні шишки.

І останній в нашому пості відео-рецепт, де автор покроково і дуже доступно показує як оформити новорічний торт Свічки. Як бачите, використані у попередньому рецепті шишки, теж, беруть участь в оформленні. ?

Продовжувати навчальну добірку з відео про декор новорічних тортів кремом або мастикою можна довго, але я змушена закінчувати. В кінці поста пропоную переглянути відео-добірку з цікавими ідеями оформлення тортів на Новий рік.

Про простий декор торта на Новий рік своїми руками можно багато дізнатись і із запропонованих нижче статей:

Торт зі сніговиком

Новорічний торт зі сніговиком - смачний, простий та красивий

Новорічний торт з кулями

Новорічний торт з кулями і торт Ялинкова куля - смачний та красивий

Торт з Дідом Морозом

Новорічний торт з Дідом Морозом своїми рукамиНаполеон новорічний

Торт Наполеон новорічний - класичний десерт та закусочний варіант

Новорічний торт Ялинка

Новорічний торт Ялинка своїми руками - смачно та просто

Новорічний торт Шишка

Новорічний торт Шишка - торт з шишками легко і просто

Торт Новорічний будиночок

Торт Новорічний будиночок - казковий, красивий і смачний

Новорічний торт Сніжинка

Новорічний торт Сніжинка - красивий, ніжний, пухнастий, сам тане в роті

Торт Новорічний годинник

Торт Новорічний годинник - прості рецепти та ідеї оформлення

Торт Мурашник новорічний

Мурашник новорічний

Який торт спекти на Новий рік 2020

Домашній торт Естерхазі - знаменитий угорський чи то австрійський десерт

Якщо ви дочитали пост до кінця, то, напевно, вже вибрали свій варіант новорічного декору для своїх десертів, який зможете відтворити своїми руками. Впевнені, що тепер, новорічне оформлення тортів в домашніх умовах для вас буде простим, легким, приємним і дуже цікавим заняттям. Побільше солодких днів вам в Новому році! ?

P.S. А ви вже вирішили який торт спекти на Новий рік 2020?