Кисломолочний продукт ацидофілін

Всім відомо, що кисломолочні продукти дуже корисні для організму. Тому, дбаючи про своє здоров’я, у щоденний раціон потрібно включати кефір, ряжанку чи просто кисле молоко. Хочу запропонувати приготувати в домашніх умовах не такий популярний, як кефір, але смачний та не менш корисний кисломолочний продукт — ацидофілін. Він зміцнює імунітет, добре впливає на обмінні процеси, призупиняє процеси старіння організму. Чудово підходить для дитячого харчування, так як підвищує ступінь засвоєння корисних мікроелементів. Я у сьогоднішньому дуже простому рецепті розкрию секрети приготування кисломолочного ацидофіліну вдома, в мультиварці. Всі етапи детально розповім та доповню покроковими фото.

Щоб приготувати ацидофілін, я використовую 3 літри натурального коров’ячого молока та ацидофільну закваску.

Ацидофілін.

Як зробити ацидофілін в домашніх умовах

Щоб отримати якісний та смачний кисломолочний продукт, його потрібно не тільки правильно приготувати, але й відповідально вибрати закваску. Її краще купувати в аптеці, де є всі умови для зберігання ацидофіліну. В аптеках вона продається у пакетику, як на фото.

Ацидофілін.

Молоко наливаю у каструлю з нержавіючої сталі та чекаю, доки закипить.

Ацидофілін.

Закипіле молоко відставляю, воно повинно охолонути до температури 35-38 градусів. Тоді потрібно перелити молоко в чашу мультиварки. До молока невеликими порціями всипаю закваску, весь час розмішуючи молоко. Встановлюю мультиварку на режим «Йогурт», виставляю час — 8 годин.

Ацидофілін.

Після зазначеного часу переливаю вміст чаші з готовим ацидофіліном у банку та відправляю до холодильника. Продукт можна зберігати три доби. Якщо бажаєте знову приготувати корисний ацидофілін, купувати новий пакетик закваски не потрібно, можна заквашувати тим, що в холодильнику, просто взяти півлітра готового ацидофіліну та три літри справжнього молока

Найсмачніший цей напій охолоджений, якщо любите солодке, додайте цукор або шматочки фруктів. Також із готового кисломолочного продукту можна зробити смачний та поживний коктейль. У готовий ацидофілін просто додати цукор за смаком, ягоди чи фрукти та змішати занурювальним блендером. Спробуйте, смачно надзвичайно!

Ацидофілін.