Красиві вітальні листівки з Масляною

Вітальні листівки з Масляною 2021 та анімаційні картинки-привітання на Масницю та Колодія

Навіть найдовша і холодна зима закінчується. Народне свято проводів зими – це весела і світла Масляна чи то Масниця, Колодій, Пущення і, навіть, Сиропуст! За старих часів, в студену пору люди, намагаючись наблизити прихід весни, пекли млинці, які символізували сонце. А сонце в українського народу – це символ життя. Воно гріє землю і дарує врожай. Думали вони, що тим самим наближають прихід весни. Сьогодні ми, звичайно ж, вже так не думаємо. 🙂 Але свято Масляної в Україні святкується: і млинці печемо, і наповнюємо їх різними начинками, і рідних і друзів зі святом вітаємо.

Подаруйте дорогим вам людям святковий настрій. Зробити це дуже просто – розмістіть в соціальних мережах красиві відкритки на тему свята проводів зими! Надішліть близьким людям безкоштовні оригінальні вітальні листівки з Масляною. Зібрані на нашому сайті зображення містять цікаві, гарні і жартівливі картинки з млинцями; є і екземпляри з народними гуляннями; а також, милі, прикольні і оригінальні картинки з тваринами, з опудалом і іншими народними персонажами свята. Оригінальні та смішні короткі вітання та побажання на листівках піднімуть настрій.

У нас листівки з Масницею можна безкоштовно скачати та завантажити на свій електронний пристрій. Відправити на телефон, на емейл або просто помістити як статус в соціальних мережах вже не складе труднощів. Можна і просто привітати друзів, залишивши листівки з поздоровленнями на їх сторінках у соцмережах. Нехай яскраві моменти веселого народного свята подарують гарний настрій і зігріють кожного в останні холодні та довжині дні довгої зими!

Зміст

Вітальні листівки з Масляною

Тут відібрані кращі гарні та красиві картинки, що містять короткі вітання на Масницю (Масляну або Колодія).

Анімаційні картинки з Масляною

Тут є як нові gif-листівки без тексту, так і кращі блискучі та мерехтливі відкритки, що містять побажання та поздоровлення з Колодієм.

Відео-привітання на Масляну

Якщо хочете цього разу відправити відео-листівку на Колодія, то найкращі, дуже гарні та красиві екземпляри знайдете саме тут.

Сподіваємося, що ви знайшли кращі для себе листівки з Масляною або анімаційні картинки, які припали вам до душі, а отже змогли привітати близьких людей на Масницю та Сиропустний тиждень красиво і весело.

І на завершення – порадуйте своїх малюків! Пропонуємо разом з ними поетапно розмалювати чи просто намалювати олівцем картинки Масляної. Дітей порадують десятки видів розмальовок (замальовок) та прості картинки, намальовані олівцем, які теж можете скачати безкоштовно у нас на сайті.

Дивіться ще:

Мирного і радісного вам свята!