Холодна закуска Мумія - смачна, легка та страшна закуска на Хеллоуін

Холодна закуска Мумія – смачна, легка та страшна закуска на Хеллоуін

Сьогодні хочу не тільки викласти свій рецепт оригінальної, цікавої та страшної закуски на Хеллоуін у вигляді черепа чи то мумії, але і розглянути цікаві ідеї оформлення страв на хелловінську вечірку, об’єднаних назвою Мумія. Отже, для початку пропоную дуже оригінальний та простий покроковий рецепт – страшна холодна закуска Мумія. Не хочу забігати наперед, але скажу, що страва складається з дуже простих та доступних інгредієнтів, та складові господиня може змінювати під свій смак.

Як приготувати холодну закуску Мумія на Хеллоуїн

Для приготування цієї страшної закуску на Хеллоуїн нам знадобиться:

  • будь-яка маска людського обличчя;

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija0

  • нарізана максимально тонкими шарами шинка. Рекомендую обирати сорти прямокутної, а не круглої форми;

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija1

  • тілом цієї холодної закуски Мумія буде ваш улюблений мішаний салат з майонезом. Це може бути сирний салат (тертий сир, з шинкою, часником, яйце і майонез), салат Олів’є, печінковий чи любий інший, що вам до смаку. Сьогодні я обрала за основу страви сирну закуску.

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija2

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija5

  • харчова плівка.

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija3

  1. Обрана маска ретельно миється та з внутрішньої сторони застеляється харчовою плівкою.

2. По плівці хаотично під різними кутами викладається тонко нарізана шинка. Вона має покриту всю внутрішню поверхню маски та не залишити відкритих ділянок.

3. По верх шинки кладемо обраний салат-наповнювач жахливої страви та утрамбовуємо його ложкою.

4. Накриваємо страву блюдом у якому планується подаватись на стіл закуска на Хеллоуїн Мумія, перевертаємо її та відкладаємо на 1-3 години у холодильник.

5. Знімаємо маску, потім акуратненько стягуємо харчову плівку.

6. В місця, що передбачені для очей, можна покласти малі мариновані цибулі, оливки, а можно як зробила цього разу я – маслини з морквою.

strashnaja-zakuska-na-hjellouin-mumija4

7. Для придання страві ще більш моторошного вигляду, блюдо можете замастити кетчупом чи аджикою, прикрасити пластинами чіпсів чи листям салату.

Смачна, легка у приготуванні та страшна страва на Хеллоуін – холодна закуска Мумія – готова до подачі на стіл.

Закуска на Хеллоуїн Мумія – відео-рецепти

Використавши відео-рецепт цього автора ви зможете приготувати відразу три закуски: череп, мумію та пиріжки у вигляді кісток.

Наступний відео-рецепт допоможе приготувати закуску – фаршировані перці Мумії. Начинку для страви можна робити таку, як пропонує автор, а можна замінити, до прикладу, вже мясом, ковбасою, грибами, рисом…

Ця сама проста закуска Мумія, як швидко, легко та просто зробить навіть початківець на кухні – бутерброди чи то сендвічі Мумія.

І останній відео-рецепт, що я хочу запропонувати до цього розділу, це сосиски Мумія. Так, звичайні сосиски в тісті можно теж оформити оригінально, цікаво та страшно. 🙂 Дивіться як це робити легко та просто з готового листового тіста.

Фото-ідеї страшної закуски Мумія

Ну і на завершення, хочу запропонувати фото різних авторів з інета, які не просто пропонують ідеї створення закуски і формі мумій, але і втілили їх у реальну, смачну та страшну закуску Мумія. Всім авторам, чиї фотографії використані у галереї, дуже вдячна. 🙂 Всі ідеї страшно гарні та цікаві і надихають створювати свої ще кращі моторошні страви на Хелловін. Тут ви знайдете як пиріжки, так і просто бутерброди, піцу та макарони. 🙂

Дивіться також: