Густе і смачне горохове пюре в мультиварці

Не знаю, як у вас, а у мене горохове пюре асоціюється із дитячим садочком.  Пам’ятаю, тоді не усі діти (і я в тому числі) полюбляли цю страву. Проте, будучи вже дорослою, я змогла оцінити не тільки смакові, а й корисні властивості горохового пюре.  Горохове пюре буде не лише чудовим гарніром, а й  повноцінною окремою стравою.

Готувати горохове пюре можна тільки з гороху, а можна й з додаванням овочевої засмажки.  Обидва варіанти смачні.  Проте, сьогодні мій покроковий рецепт з фото буде присвячений другому варіанту, із засмажкою.

Як зварити пюре з гороху в мультиварці

Нам знадобляться цибулина та морквина середнього розміру. Овочі чистимо й натираємо моркву на тертці, а цибулю нарізаємо невеликими кубиками.

Обираємо у мультиварці режим “Смаження” й пасеруємо моркву та цибулю до появи золотистого кольору.

Горохове пюре в мультиварці

Беремо склянку сухого гороху.

Горохове пюре в мультиварці

Перед початком приготування, горох потрібно добре промити під холодною водою.

Оскільки, ми будемо готувати пюре у мультиварці, то замочувати горох немає потреби.  Проте, якщо ви вирішите перестрахуватися й замочите його, це аж ніяк не вплине на смакові якості пюре.

Горохове пюре в мультиварці

Додаємо горох до засмажки.

Горохове пюре в мультиварці

Вливаємо воду, щоб вона була десь сантиметра на два вище наших інгредієнтів. Сіль та спеції додаються за вашим смаком.  Я ж віддаю перевагу тільки солі.

Горохове пюре в мультиварці

Готується пюре на режимі “Тушкування” протягом 1,5-2 годин. Усе залежить від вашої мультиварки, тому орієнтуйтеся на готовність страви в процесі приготування.

Готувати пюре слід із закритою кришкою, яку можна відкрити через годину після початку приготування, щоб перемішати страву.

Вдруге пюре слід перемішати безпосередньо перед тим, як вимкнути мультиварку.

Горохове пюре в мультиварці

Пам’ятайте, що спочатку пюре може бути трохи рідкуватим, однак, після того, як воно охолоне, його консистенція стане значно густішою.

Саме тому, дайте гороховому пюре час, щоб воно не лише настоялося, а й отримало потрібну форму.  Як на фото.

Горохове пюре в мультиварці

Як бачите, смачне та корисне горохове пюре готується досить просто.  То чому б не порадувати ним свою родину?

Готуйте з користю!