Домашнє фруктове морозиво або фруктовий лід з молоком

Переважна більшість, особливо серед дітей, в любу пору року навряд чи відмовиться від морозива, а з приходом літньої спеки ці ласощі становляться ну прямо мегапопулярними. Багато є тих, хто полюбляє саме плодово-ягідне морозиво або фруктовий лід. Існує багато рецептів такого морозива, які дозволяють кожному зробити його вдома. 

Порівняно з магазинним, домашнє морозиво набагато корисніше. Адже, ви самі відбираєте для нього складові та не додаєте нічого шкідливого. Пропоную приготувати разом зі мною корисне та смачне домашнє фруктове морозиво або фруктовий лід з молоком. Мій рецепт не складний, складові прості, а смак морозива виходить просто ідеальний. Настане літо і цей рецепт кожному стане в нагоді. Зауважу, що склад ягід можна міняти в залежності від того, які у вас є в наявності на даний момент.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Необхідні інгредієнти:

  • будь-які свіжі ягоди (малина, полуниця, вишня, чорниця, ожина та інші);
  • свіже молоко;
  • цукор.

Звертаю увагу, що для приготування потрібно мати ще й деяке спеціальне обладнання. Насамперед, це ситечко та блендер. Якщо є спеціальні формочки для приготування морозива – це добре. Якщо ж не є, то треба їх замінити дерев’яними палочками та будь-яким посудом. Це можуть бути звичайні тонкі склянки або ж високий пластиковий посуд. Можливо зможете підібрати і щось краще, на свій розсуд.

Чим більше буде взято різних фруктів та ягід для приготування морозива, тим кращий буде смак. Можливо, з часом у вас буде свій набір інгредієнтів. До речі, можна брати не тільки свіжі, але й заморожені ягоди. Врахуйте це.

Як зробити домашнє фруктове морозиво

Щоб повністю заповнити наявні у мене формочки, потрібно 1,5 склянки плодів. Їх складають у блендер та засипають до них половину склянки цукру. Якщо використовуються ягоди з більш солодким смаком, кількість цукру можна трохи знизити. В такому разі домашнє морозиво буде більш вітамінним та й фруктовий смак більш відчутним.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Коли засипали цукор, вмикають блендер на маленькій швидкості  та ретельно перемішують ягоди з цукром. Це треба робити до тих пір, поки маса не стане однорідною. Цукор має майже розчинитися.

У блендер вливають одну склянку молока, знов вмикають та ретельно перемішують.

Через ситечко проціджують отриману суміш. Наприкінці, гущу протирають ложкою, щоб у ситечку залишились тільки кісточки та шкірки.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Після цього, у вас має лишитися тільки фруктове пюре, в якому немає нічого зайвого. Колір дуже яскравий, як і має бути у натурального пюре з фруктів та ягід.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Тепер, просто розкладають його по окремих формочках та в кожну вставляють паличку. Готові форми для морозива дуже зручні. Якщо у вас таких немає, обов’язково пошукайте їх та придбайте. Заморожувати такий фруктовий лід на молоці потрібно впродовж декількох годин у морозильній камері.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Щоб без труднощів вийняти морозиво з формочки, її просто занурюють в гарячу воду на 2-3 секунди.

Домашнє морозиво або фруктовий лід з молоком

Домашній фруктовий лід – відео-рецепти

Перший відео-рецепт підкаже як правильно та швидко приготувати дома полунично-бананове та полунично-персикове морозиво на вершках.

А це фантастично смачний рецепт, який зможе просто та легко повторити і початківець. 10 хвилин – і ласощі можна подавати дітям, а якщо заморозити в холодильнику, то вийде саме справжнє фруктове чи ягідне морозиво. Їж і відірватися не можеш, просто справжня райська насолода.

Наступний відео-рецепт – чудове домашнє фруктове морозиво на білках чи то на яйцях. Його можна приготувати як зі свіжих ягід, так і з заморожених. Цукор додається за вашим смаком. Якщо не заморожувати – у вас вийде чудовий фруктовий крем, яким можна прикрасити, наприклад, капкейкі.

І останній відео-рецепт, який я тут хочу запропонувати – фруктовий лід чи то фруктове морозиво без молока, вершків та яєць. Все,що вам знадобиться – ця ягоди чи фрукти та сік. Це гарна альтернатива вершковому морозиву. Автор пропонує два види приготування фруктового льоду: з шматочками фруктів і у вигляді пюре.

Домашнє морозиво з ягід смачне та корисне, його можна давати дітям, не переживаючи за шкідливі консерванти та усілякі барвники. Переконайтесь, що домашнє завжди буде краще магазинного!