Домашнє бісквітне печиво “Троянди” – як зробити гарний букет з бісквітних троянд

Цей покроковий рецепт знадобиться господиням, які творчо підходять до процесу приготування будь-якої страви, люблять та вміють здивувати як домашніх, так і гостей не просто смачними стравами, але й їхнім оригінальним виглядом. Пропоную разом зі мною приготувати надзвичайно гарну випічку у вигляді їстівного букету троянд з ніжного бісквітного тіста. Цей букет стане смачною окрасою святкового столу. Давайте створимо вишукану солодку красу власноруч.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Інгредієнти:

  • 4 яйця;
  • 200 гр. борошна;
  • 200 гр. цукру;
  • вершкове масло.

Як приготувати бісквітні троянди

До яєць додаємо цукор та добре збиваємо.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Далі всипаємо просіяне борошно і знову збиваємо тісто.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Тісто виходить рідкувате, але більше борошна додавати не потрібно. Випечені коржі повинні бути тоненькими та трохи клейкими.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Деко застилаємо промасленим пергаментним папером. Далі ложкою зачерпуємо різну кількість тіста та робимо бісквітні млинчики різних розмірів.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

У попередньо розігріту до 200° С духовку ставимо деко не більше ніж на п’ятнадцять хвилин.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Як тільки краї млинців стануть приємного золотистого кольору, виймаємо деко. Не лякайтеся, це фото я поставила для наочності, просто не знайшлося “незіпсованого” фото. У мене так трапилося випадково, зазвичай коржики виходять рівненькими та гарними.

Виймаємо деко з бісквітами, одягаємо трикотажні рукавиці, беремо один гарячий бісквіт, та швидко робимо троянду: один коржик згортаємо пелюсткою, до неї додаємо ще два, щоб вийшов гарний бутон. Все робити потрібно надзвичайно швидко, адже поки коржі ще гарячі, їх легко загортати, якщо запізнимось, вони охолонуть, стануть хрусткими і будуть кришитися, а не загортатися.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Якщо троянди мають блідий колір, їх можна пофарбувати у кольоровій карамелі або в шоколаді. Для цього готові бутони просто занурити в розтоплену глазур та охолодити в холодильнику.

Домашнє бісквітне печінку Троянди

Незвичний букет зі смачного бісквітного тіста готовий. Цьому простому у приготуванні і водночас чудовому букету я дала назву «Троянди» та «Чарівний букет з бісквітних троянд». Також за даним рецептом можна спекти на свято для гостей печиво з передбаченням. Заздалегідь заповнені чи намальовані маленькі листочки паперу з пророцтвами загортають всередину першої пелюстки троянди.