Ароматний кольоровий цукор для посипання і прикраси десертів

Оригінальний та простий спосіб прикрасити будь-який десерт – використати для посипання ароматний кольоровий цукор. Виявляється, що приготувати декор бажаного кольору та аромату дуже просто можна в домашніх умовах. Як раз цьому процесу – як пофарбувати цукор – я присвячую свій докладний рецепт з фото. 

Для приготування порції декоративного цукру нам знадобиться:

  • звичайний білий цукор (не дрібний) – 180 грамів;
  • гелевий харчовий барвник потрібного кольору – 3 краплі;
  • ванільний екстракт – 2 краплі;
  • щільний целофановий пакет – 1 шт.

Як зробити кольоровий цукор в домашніх умовах

Дуже зручно фарбувати цукор за допомогою новенького целофанового пакета. Всередину засипаємо порцію білого цукру. Якщо вам потрібно зробити декор кількох кольорів, то кожну порцію цукру засипаємо в окремий пакет.

Кольоровий цукор для посипання і прикраси десертів

До вмісту пакету додаємо кілька крапель гелевого харчового барвника бажаного кольору. В даному випадку я робила червоний, фіолетовий та зелений цукор.

Кольоровий цукор для посипання і прикраси десертів

Пакет з компонентами для фарбування цукру зав’язуємо щільним вузлом і обережно перетираємо цукор з краплинами барвнику (не докладаємо надмірних зусиль, щоб не порвати пакет). Продовжуємо процес, поки рівномірно не пофарбується весь цукор. В мене вийшло досягти бажаного результату приблизно за 3 хвилини. Для отримання більш насиченого кольору кількість барвника потрібно збільшити.

Кольоровий цукор для посипання і прикраси десертів

В цих же пакетах можна зберігати кольоровий цукор, що залишиться після декорування.

Кольоровий цукор для посипання і прикраси десертів

Для різних десертів можна приготувати кольоровий цукор з різними ароматами. Для цього замість ванільного екстракту можна взяти, наприклад, карамельний, цитрусовий чи кавовий.

Від автора відео дізнайтесь як приготувати кольоровий цукор зі звичайного білого цукру і не тільки з гелевим барвником. Отримайте відповідь на питання чи можна використати сухий, розведений водою барвник.

Творіть з натхненням на своїй кухні! Робіть світ солодким та кольоровим!