Красиві вітальні листівки з Масляною

Привітання з Масляною 2021 на українській мові – короткі жартівливі вірші, невеликі смс-ки та гарні вітання в прозі на Колодія

Шукаєте нові гарні та красиві українські привітання на Масляну 2021? Вам пощастило, бо ви попали до нашої оновленої колекції. У нас ви можете обрати та безкоштовно скачати вітальні картинки-поздоровлення з Масляною. Вам просто потрібно завантажити вподобане зображення-листівку з текстом поздоровлення на свій телефон чи комп’ютер та відправити на ватсап, вайбер чи розмістити як статус-привітання у соцмережах або на сторінках друзів.

Якщо вам потрібен тільки текст привітання з Масляною на українській мові, то можете просто перенабрати гарні невеликі вірші-вітання, короткі жартівливі та прикольні смс привітання або  картинки-поздоровлення в прозі  з Масницею.

Доречі, свято Масляної в українській мові має багато інших назв. Тому, якщо зустрінете – Колодій, Масниця, Масляниця, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, Пущення,  Загальниця чи то  Бабське свято – знайте, що то мова іде про одне і те саме свято, яке більш відоме як Масляна.

Привітання на Масляну – красиві невеликі вірші

Зібрані тут картинки-поздоровлення містять текст (проза і вірші) зроблені українською мовою.

Привітання з Масляною – короткі смс-ки

Ці вітальні картинки містять короткий текст поздоровлення у віршах у 4 рядки, який можна використати для відправлення святкового смс-вітання з Масницею.

Веселі поздоровлення з Колодієм

Тут ви знайдете віршовані смішні, жартівливі та прикольні вітання з Масницею.

Масниця – гарні невеликі вітання у прозі

Відео-привітання з Масляною

Обирайте кращі сучасні музичні відео-листівки та поздоровлення.

А це – дуже гарне вітання з Масляною під пісню “Масляна”.

Добігли кінці зібрані нами красиві та невеликі привітання з Масляною на українській мові. Сподіваємось, що ви знайшли потрібне, та поздоровили рідних та друзів зі святом Масляної, яке вважається ще і днем проводів зими.

Дивіться також: