Новорічний календар на 2015 рік Кози / Вівці: завантажити безкоштовно новорічні календарі, картинки, фото з вівцями і козами.

На порозі 2015 рік – це рік Кози (Вівці) за Східним календарем. Колись казали, як вівця в господі – і гарна свита, і губа сита. Про новорічний календар на 2015 рік Кози /Вівці потрібно подбати завчасно. Тому не забудьте завантажити безкоштовно новорічні календарі, на яких є зображення кіз та овець.

04

Воно й справді дуже корисні тварини кози з вівцями. Окрім вовни, від овець людина отримує – бринзу, м’ясо, цінне молоко. По характеру своєму вівці спокійні, слухняні. В їжі перебірливі. З 800 видів рослин їдять лише 400.Рухливі й витривалі, вівці мають інстинкт стадності. Яскраві фото з вівцями і козами допоможуть більш детально ознайомитись з особливостями життя свійських тварин.

01

В отарі овець ватажок не виділяється. Активно вівці пасуться росяним ранком або пізнім вечором. Весь інший час жують і відпочивають. Вівці віддають перевагу гірським пасовищам, де ростуть злакові, а також багато гірських потоків. Поступово вівці переходять від одного пасовиська до іншого. Восени, з дощами трава в степу відростає і вівці перебираються з гір в степ. Коза – тварина товариська, її навіть можна дресирувати.

03

Найбільш виразні очі у кіз. Переглянути картинки, з яких добрі тварини дивляться на вас так, немов хочуть загіпнотизувати, можна на нашому сайті.

04

05

06

07

08

09

10

 a01