Новий 2015 рік – рік кого за гороскопом? якої тварини?

Близиться Новий 2015 рік, всі люди готуються до яскравого Різдва, хтось в себе дома ставить гарну прикрашена ялинку і накриває стіл, смачними стравами, а хтось зустрічає Новий рік разом зі своїми друзями, або знайомими в кафе, чи ресторані.

01

Згідно із китайськими стародавніми традиціями і повір’ями, кожен рік характеризується з тією чи іншою тваринною. Тож цілком зрозуміло, що вслід за відважним Конем, йде покровитель 2015 року, Коза, а саме дерев’яна Коза. Згідно із східними японськими віруваннями, то 2015 р., буде роком Вівці, але це не дуже важливо.

02

Новий 2015 рік обіцяє бути дуже динамічним та активним, з покращенням життя у фінансовій сфері кожної людини. Для створення добрих відносин з символом нового року – Козою, краще всього, зустріти Новий рік з родиною та близькими.

03

Наступний 2015 рік, буде під впливом планети Юпітер, під її дією майбутнє очікується з позитивними змінами у багатьох людей. Окрім тварини-покровителя у 2015-го року є також і свій колір, а саме колір ясного неба (синій), що означає принесення щасливого життя, мира серед людей та розкриття таємних почуттів кохання.