Модні та сучасні вишиванки: жіночі та чоловічі моделі, купити сучасні українські вишиті сорочки та футболки.

З давніх часів вишиванка є національним одягом українців та символом краси, здоров’я, любові, щасливої долі. Кожен малюнок та орнамент на вишиванці несе історію нашого народу та має територіальні особливості. Народ ставився до вишитих сорочок як до святині, завдяки чому вишиванки з пошаною зберігалися та передавалися з покоління в покоління. Під впливом часу вдосконалювалась методика виготовлення сорочок, їхнє оздоблення, а з розвитком суспільного устрою змінювався характер та метод вишивання.

Сучасна вишиванка, хоча і має дещо інше смислове навантаження, не втратила актуальності серед людей та досі є той ниттю, яка поєднує нове покоління з нашими пращурами. Сучасна вишита сорочка адаптується під різні стилі, але передає усі традиції прадідів завдяки семантики кольорів, символічним орнаментам і тим самим не втрачає своєї самобутності. Домінуючими кольорами є червоний, чорний, зелений, а серед візерунків віддається перевага рослинній тематиці з реалістичними формами та геометричним орнаментам. У чоловічих вишиванках домінує символіка сили та життя, в той час як у жіночих – символи землі, краси.

Дедалі частіше можна побачити людей у вишиванках на християнські свята Різдво та Великдень, а також на весіллях та всеукраїнських фестивалях і ярмарках. Сучасні пуловери чи сорочки можна зустріти з машинною вишивкою, але найбільш цінуються сорочки, вишиті власноруч майстрами.

Все частіше українські дизайнери у своїх нових колекціях звертаються вишитих сорочок, вміло поєднуючи сміливі кольорові рішення з різноманітними техніками вишивки. Дизайнери пропонують унікальні рішення сучасних вишиванок, тим самим збільшуючи інтерес до культури і традицій України.

Сучасні вишиванкиСучасні вишиванки

Сучасні чоловічі вишиванки.

Сучасні вишиванкиСучасні вишиванки

Вишиті футболки.

Сучасні вишиванкиСучасні вишиванки

Модні жіночі вишиті сорочки.

Сучасні вишиванкиСучасні вишиванки

Сучасні вишиванки