Кращі мікрохвильовки для дому - рейтинг мікрохвильовок, види, функції і застосування

Кращі мікрохвильовки для дому – рейтинг мікрохвильових печей, види, функції і застосування

Якщо ви поставили собі питання чи потрібна на кухні мікрохвильовка, відповіли ствердно і зважились на покупку, то це дуже розумне рішення. Адже, враховуючи сферу застосування і функції мікрохвильовки, ви заощадите багато часу. А ще, приготування їжі в СВЧ-печі максимально зберігає всі корисні речовини і вітаміни, що містяться в продуктах. А значить, маючи на кухні цей прилад ви точно залишитесь задоволеними. Отже, наступне питання, яке виникне: “Як вибрати мікрохвильову піч та де купити?” Про те як правильно вибрати мікрохвильову піч, які кращі мікрохвильовки, а також про рейтинг, види, функції і застосування СВЧ печей в домашніх умовах і піде сьогодні мова.

Кращі мікрохвильовки для дому - рейтинг мікрохвильовок, види, функції і застосування

Як вибрати мікрохвильову піч для дома

При виборі слід звертати увагу на такі характеристики:

  • Обсяг основної робочої камери. Це один з найважливіших параметрів. Вибір середньої (17-20 л), великий (30 л) або маленької камери (12-14 л) залежить від того, для скількох людей планується приготування їжі.
  • Потужність мікрохвильовки. Від цього параметра залежить швидкість виконання пристроєм своєї роботи. Найменша потужність становить 450 Вт, максимальна – 1680 Вт.
  • Матеріал внутрішньої поверхні. Від нього залежить чистота і термін роботи виробів. Покриття бувають з нержавійки, біокераміки та емалі. Найміцнішим матеріалом є нержавіюча сталь.

Види мікрохвильовок

Мікрохвильовка Соло

Ці прилади здатні тільки на розігрів або розмороження продуктів.

Мікрохвильові печі з грилем

Крім базових функцій піч має вбудований ТЕН, що дозволяє приготувати страви на грилі (курка-гриль, овочі-гриль і т. п.)

СВЧ-печі з конвекцією

Завдяки функції циркуляції гарячого повітря навколо продукту, піч дозволяє приготувати безліч різних страв як в звичайній духовці.

Хочете дізнатись більше про сучасні види мікрохвильових печей? З відео дізнаєтесь, що сучасні СВЧ-печі сьогодні є не просто з конвекцією та з грилем, але є і мікрохвильовки з функціями пароварки і хлібопічки, тостера, з вбудованою кавоваркою. А ще дізнаєтесь про автоматичні програми для приготування страв, про програму автоматичної підтримки заданої температури і, навіть, про мікрохвильові печі з функціями підтримки голосового помічника, з вайфай та з вбудованою вагою.

Рейтинг мікрохвильовок

Якщо у вас виникає резонне питання яку мікрохвильову піч купити, можна ознайомиться з даними списком, в якому підібрані найкращі класичні моделі мікрохвильовок:

LG MS-2042DS

Найпопулярніша якісна мікрохвильовка, проста і відносно недорога, яка має безліч позитивних відгуків. Легка в догляді, має блокування від дітей. Обсяг її становить 20 л, потужність 700 Вт. Недолік – відсутність ручки.

BBK 23MWG-923M / BX

Печі цього виду місткі та зручні, якісні, хоч і не найдешевші. Крім основних функцій має вбудований гриль. Недолік – важка.

Sharp R-8771LK

Страви можна готувати в режимі СВЧ, конвекції і грилю. З плюсів: місткість, наявність режиму конвекції, стильний вигляд. Особливих недоліків немає. Зручна для приготування дитячого харчування.

Samsung ME81KRW-1

Мінімальні функції, просте управління. Внутрішнє покриття – біокераміка. Плюси – рівномірний розігрівання продукту, місткість, невелика вартість. Недолік – короткий шнур.

Midea MM720CMF

Одна і найдешевших моделей. Має тільки базові функції. З недоліків – слизька ручка таймера. Популярна серед економних господинь.

Чи можна готувати в мікрохвильовці та що приготувати

Готувати в мікрохвильовці неймовірно просто і зручно. Продукти можуть бути приготовлені без жиру, порційні шматочки не потрібно перевертати, страви не потребують перемішування. Привабливим є і асортимент страв, які можна приготувати в мікрохвильовці. Це може бути запечена картопля, м’ясо-гриль, гарячі бутерброди, піца, кекси і, навіть, пельмені.

З відео дізнайтесь, що можна готувати в мікрохвильовці швидко, смачно і просто.

Застосування мікрохвильовки та її функції

Щоб розібратися з експлуатацією, важливо спочатку зрозуміти як працює мікрохвильовка. В основі роботи СВЧ закладений принцип перетворення електромагнітних СВЧ-полів. Дане поле перетворюється в теплову енергію і розігріває всередині камери їжу. Принцип її роботи відрізняється від традиційних електричних і газових духовок, які працюють за рахунок прямого зіткнення з джерелом тепла. Даний принцип дає можливість не тільки розігріти продукти, але й приготувати різні страви.

Більше про те як працює мікрохвильова піч, про принципи роботи – дивіться в відео.

Як користуватися мікрохвильовкою

Це питання задають собі всі, хто вже придбав або планує придбати СВЧ – піч. В першу чергу мікрохвильовку потрібно включити. Для цього:

  •  поставте її на рівну поверхню;
  • включите, з’єднавши вилку з розеткою;
  • запустіть за допомогою кнопки «Старт» або «Cook»;
  • поверніть таймер, після обраного часу піч включається.

Найголовніше в експлуатації це дотримуватися інструкції. Детальна інструкція завжди входить а комплект при покупці. При необхідності, потрібну інструкцію завжди можна скачати з інету. Дотримання правил експлуатації допоможе зберегти СВЧ в гарному робочому стані та забезпечить тривалий термін служби.

З відео дізнаєтеся, що не можна гріти в мікрохвильовці.

Як почистити мікрохвильовку

Про те як швидко помити мікрохвильовку від жиру всередині, чи випромінює вона небезпечні хвилі, який посуд використовувати – на ці та інші питання ви знайдете відповіді в наступному відео.

Де купити мікрохвильовку

Покупку домашньої помічниці можна зробити як в інтернет-магазинах, так і в супермаркетах або магазинах побутової техніки. Якщо віддаєте перевагу інтернету, то просто напишіть в своєму браузері – Купити мікрохвильову піч – і гугл надасть вам повний список найкращих інтернет-магазинів з продажу побутової техніки для дому. На початку такого списку, зазвичай, знаходяться найкращі та самі надійні. Щоб упевнитися в цьому, не зайвим буде почитати відгуки.

Як ремонтувати мікрохвильовку

При виникненні несправностей можна звернутись в місце придбання приладу (за умови наявності гарантійного талона, діючий гарантії та чеку про оплату) або в сервісний центр по ремонту побутової техніки.

У відео більше інформації про те, як правильно вибрати мікрохвильовку і на що важливо звертати увагу при покупці.