Кращі блендери для дома - рейтинг блендерів, види, функції і застосування

Кращі блендери для дому – рейтинг блендерів, види, функції і застосування

Не знаєте який блендер купити для кухні? Про кращі класичні, популярні, якісні та недорогі блендери для дома, прості поради як вибрати і користуватись блендером на кухні, види, функції і застосування блендерів – це те, про що будемо говорити сьогодні.

Домашній блендер – це прилад, головне призначення якого подрібнення їжі, приготування пюре, напоїв. Блендер за своїм призначенням розташовується між міксером і кухонним комбайном. Від цих кухонних приладів він отримав деякі функції. Наприклад, від міксера – можливість збивати щось, а від кухонного комбайна – подрібнювати їжу спеціальними ножами.

Кращі блендери для дома - рейтинг блендерів, види, функції і застосування

Від міксера блендер відрізняється тим, що він здатний впоратися навіть з твердою їжею і, навіть, розколоти лід. А ось з тістом блендер справляється погано, поступаючись міксерам. Кухонний комбайн може зробити майже всі ті ж самі операції, що і блендер, проте, господині обирають останній, бо на кухні цей прилад не займає багато місця.

Які види блендерів існують

На ринку представлена ​​велика кількість різних моделей блендерыв, але всі їх можна розділити умовно на 2 типи.

Стаціонарний блендер

Стаціонарний блендер

Пристрій функціонує самостійно. Має спеціальну чашу, в якій розташовується ніж, і підставку, на якій знаходиться ця чаша разом з самим приладом. За допомогою даного виду можна робити коктейлі, крем, супи-пюре, соуси, колоти лід. Підійде для приготування дитячого харчування. Однак, з його допомогою не дуже зручно подрібнювати зелень або невелику кількість будь-яких продуктів. Вагомим плюсом даного приладу можна назвати те, що його не потрібно тримати в руках, досить натиснути копку, і блендер сам все виконає. Вартість стаціонарного блендера не висока. Крім того, його не потрібно довго чистити, в ньому встановлена ​​функція самоочищення.

Занурювальний блендер

Стаціонарний блендер

Цей прилад представляє з себе подовжену рукоятку з розширенням на кінці для насадки у вигляді ножів. Подовжена частина блендера опускається в ємність з продуктами, де відбувається подрібнення, нарізка, або перемішування, в залежності від застосовуваної насадки. При цьому, його необхідно тримати за ручку, на якій розташовуються кнопки управління приладом. Даний кухонний блендер має наступні переваги: ​​займає мало місця; легко мити; великі можливості по роботі з продуктами; не потрібно встановлювати на певне місце. Однак є й мінуси, наприклад, може бути важко рукам, не можна приготувати коктейлі, перемолоти можна тільки малу кількість продуктів.

Як вибрати блендер для дома, на які критерії звернути увагу при покупці.

Для чого потрібен блендер і його функції

На сучасних кухнях блендер є дуже популярним обладнанням. Адже він полегшує господині процес приготування їжі. При цьому, можна сказати, що ця кухонна техніка відносно недорога.

Функції блендера залежать від його виду. Так, стаціонарні агрегати виконують такі функції:

  • доведення продукту до стану пюре;
  • збивання рідини;
  • замішування тіста;
  • подрібнення льоду.

До функцій ручних приладів можна віднести:

  • доведення продуктів до стану пюре;
  • шинкування;
  • подрібнення льоду;
  • створення м’ясного або рибного фаршу;
  • розрізання продуктів на дрібних шматки;
  • збивання рідини.

Зауважимо, що деякі моделі наділені спеціальною насадкою, яка дозволяє віджимати сік з фруктів і овочів.

Автори відео зняли сюжет, який дає можливість оцінити різні функції різних блендерів. А це дає, в свою чергу, можливість зрозуміти що саме можна отримати при покупці кухонної техніки та уникнути багатьох помилок і розчарування.

Роздумуєте який блендер вибрати? Стаціонарний або занурювальний? А може бути вам потрібен блендер з функцією пароварки? Можливо це відео допоможе знайти відповіді на більшість ваших питань.

Як правильно вибрати блендер

До вибору блендера потрібно підійти дуже відповідально, тому, що цей прилад важливий для кухні. Основну увагу при покупці слід приділяти наступним характеристикам.

Потужність блендерів

Чим вище потужність приладу, тим краще він буде функціонувати. Можливості потужного блендера набагато ширше, він здатний розколоти навіть лід.

Швидкість обертання насадок

Залежно від потужності блендера швидкість теж може бути різна, що дозволяє подрібнювати продукти до обхідного саме вам ступеня.

Розмір чаші

Маленький обсяг чаші незручний, бо дозволяє працювати лише з невеликою кількістю продуктів. Але у деяких випадках це може бути перевагою. Наприклад, в разі коли ви купуєте блендер для приготування дитячого харчування.

Матеріал, з якого виконані насадки

Нержавіюча сталь – найкращий варіант. Такі насадки забезпечать тривалий термін служби приладу.

Матеріал, з якого виготовлена ​​чаша

Це може бути або скло, або пластик. Останньому віддають перевагу частіше, так як матеріал більш практичний і так само, має більш тривалий термін служби.

Функціональність

Вибір треба здійснювати виходячи з того, які саме функції найбільш важливі саме для вас.

Які блендери відносяться до категорії “Кращі блендери”? Відео-огляд підкаже відповідь та як правильно вибрати блендер для кухні і про функції, які виконує той чи інший вид приладу.

Кращі блендери для дома

На даний момент найкращі популярні фірми-виробники блендерів – це Braun, Philips, Bosh і Vitek.

Якщо блендер потрібно купити для того, щоб подрібнювати нетверді продукти, готувати коктейлі, то варто купувати прилади з невисокою потужністю. Хороші недорогі та якісні моделі представлені фірмами Bosh, Polaris і Scarlett. Ними дуже зручно користуватися, а ціна невисока.

Якщо приладом планується користуватися постійно, то краще купувати погружной блендер з більш високою потужністю (мінімум 500 Вт). Надійні фірми-виробники, які добре себе зарекомендували – це Philips, Moulinex і Braun.

Якщо планується подрібнення твердих продуктів, то потужність приладу повинна бути не меншою за 750 Вт. На думку користувачів, найкращою моделлю є класичний блендер Polaris, який функціонує дуже ефективно і  надійно та не видає занадто багато шуму.

У цьому відео автор ділиться своїм досвідом щодо вибору надійного блендера для частого користування на домашній кухні. Ви дізнаєтеся на що вона радить звернути увагу, які функції і параметри якості виділяє. В кінці дізнаєтеся який саме блендер краще купити для своєї кухні на її думку та розповість де краще його купити, в якому інтернет-магазині.

Купити блендер можна як в звичайних магазинах, так і в інтернеті. Останній варіант дуже зручний, бо кількість представлених моделей набагато більша, а ціни, найчастіше, менші. Можна спокійно порівнювати функції, характеристики приладів, щоб вибрати недорогий і надійний найоптимальніший домашній варіант для кухні.

На що звернути увагу при покупці блендера – дивіться відео-огляд.

Страви приготовлені блендером

З цього відео дізнаєтеся для чого потрібен блендер, що готувати з блендером, вірніше, що можна приготувати в блендері.