Вітальні листівки на Великдень

Коли Великдень в 2019 році починається у православних і католиків

Воскресіння Христове або Великдень віруючі християни завжди відзначають навесні. Це найбільше свято об’єднує православних і католиків, хоча і святкують вони його в різні дні. Різниця між православною і католицькою Пасхою, зазвичай, становить від тижня до місяця. Все залежить від року святкування. Тому, дата Великодня 2019 року, буде відрізнятися від дня святкування у 2018 році. Особливість цього головного церковного свята, яке сміливо можна назвати улюбленим і загальнонародним, в тому, що воно випадає на різні числа, хоча відзначається і католицька, і православна Пасха завжди в неділю. З’ясувати точну дату свята дозволяє церковний календар, згідно з яким, католики святкують 21 квітня, а православний Великдень у 2019 році припадає на 28 квітня.

З днем ​​святкування Воскресіння Христового нерозривно пов’язані дати інших церковних періодів. Час Великого посту, який передує Воскресінню Господньому, зазвичай дає можливість задуматися про своє життя. Пост перед Великоднем, відвідування церковних служб – веде до чистоти духовної та фізичної. Бажання усвідомити помилки, позбутися злоби і жорстокості, попросити прощення, і відкрити своє серце для добрих, хороших вчинків, милосердя – дозволяють, як ніби, заново народитися.

Як бачите, підготовка до Воскресіння Христового, такого важливого урочистого дня, повинна бути серйозною і відповідальною, тому, людям важливо знати на який день випадає Великдень.

Гарні Великодні картинки та фото

До 28 квітня, а саме в цей час відзначається православний Великдень 2019, згідно зі звичаями, потрібно не тільки великоднє меню скласти, а й встигнути до цього дня пофарбувати яйця, спекти здобні дріжджові паски і зробити сирні пасочки. Дуже добре, коли в цьому допомагають діти. Скільки задоволення і позитивних емоцій подарує така сімейна підготовка до свята. Чистота і порядок в будинку, спільне приготування і прикраса страв, наповнення та прикрашання великоднього кошика, ведуть до святкової, душевної обстановки в родині. І тоді, гучне: «Христос Воскрес!» – за великим і дружним традиційним святковим столом, ознаменує початок Великої Пасхи і дозволить насолодитися різними смаколиками після довгого утримання. А потім, можна перевірити фарбовані яйця на міцність. 🙂

Напевно вам згодяться і такі матеріали:

Як пофарбувати яйця у лушпинні цибулі з малюнком або рівномірно.
Великодні писанки – як робити писанки своїми руками.
Вітальні листівки з Великоднем з анімацією та привітаннями у віршах та прозі.