Холодні закуски на Новий рік 2020 року - кращі нові рецепти новорічних закусок

Холодні закуски на Новий рік 2020 – кращі нові рецепти новорічних закусок

Наближаються новорічні свята, і саме час господиням зайнятися складанням святкового меню для своєї компанії. Якщо ви вже шукайте кращі смачні холодні закуски на Новий рік 2020 року, то основні нові, прості, зроблені на швидку руку і більш складні холодні страви; цікаві, легкі і незвичайні закуски; сучасні, красиві, оригінальні та цікаві ідеї оформлення холодних закусок; їх подача і оформлення на святковий стіл і складуть тему цього посту. Запропоновані тут холодні страви можна приготувати як на сімейний святковий стіл, так і використати відібрані новорічні рецепти для фуршету, банкету або корпоративних застіль. Сподіваюся, що зібраний тут асортимент холодних закусок підійде до вашого свята чи вечірки.

Холодні закуски на новорічний стіл 2020

Рецепти закуски на новорічний стіл, зібрані тут, поділені на основні види холодних закусок, які завжди користуються у господинь особливим попитом. Адже кожне меню на Новий рік обов’язково містить кілька видів закусочних страв. Такі холодні закуски не тільки дуже смачні, але, зазвичай ще й дуже красиво і оригінально прикрашені. Правильно підібраний і святково оформлений асортимент холодних закусок гідно прикрасить будь-який сучасний новорічний стіл.

Бутерброди і канапе на Новий рік

Запропонований відео-рецепт – це міні бутерброди, які відомі всім під назвою канапе. Основа – житній хліб з сирним сиром. Автор презентує чотири види оформлення:

  1. помідори Черрі і мисливські ковбаски;
  2. яйця зі свіжим огірком і червоним перцем;
  3. редис і нарізана тонкими слайсами шинка;
  4. копчений або слабо солоний лосось.

Додатковий декор – свіжа зелень кропу і петрушки. Така холодна закуска не тільки проста і легка, але і готується на нашвидкуруч. Крім того, вона гідно прикрасить як сімейний, так і фуршетні або бенкетні святкові столи.

Фаршировані холодні закуски на Новий рік

Ця легка холодну закуску з яєць і оселедця може називатися по різному. Один варіант може звучати як фаршировані яйця, а інший – як Лінива шуба. Автор відео-рецепту, Ольга Матвій, вибрала другий варіант, але ви, приготувавши страву для свого новорічного столу, сміливо можете назвати її так, як подобається вам.

Закуска з млинців і червоної риби – ефектне оформлення, гарна подача, легке і просто приготування.

Три легкі і незвичайні ідеї оформлення і подачі:

  1. закуска перець з начинкою з фети;
  2. закуска помідори з бринзою;
  3. пінгвіни з яєць.

Новорічні нарізки

Легка, проста, оригінальна і смачна нарізка з овочів і морепродуктів. Манго, огірки, помідори, креветки і рукола – зроблять ваш новорічний стіл не тільки смачний, але і корисний. Відео-рецепт знову від ютуб-блогера Ольга Матвій.

Обов’язково пройдіть за посиланнями:

Новорічна закуска Ялинки – цікава, проста і красива
Святкова закуска Кульки – легка, смачна і оригінальна