Гарна листівка з святом Івана Купала - красиве привітання для друзів та рідних

З святом Івана Купала листівки-привітання, анімаційні картинки та музичні відео-привітання на Купальську ніч

З святом Івана Купала листівки-привітання, красиві сучасні анімаційні картинки, оригінальні відкритки та гарні музичні відео-привітання українською мовою допоможуть поздоровити рідних та друзів на Купальську ніч. Цікаві та креативні вітальні картинки до свята Івана Купала можна швидко обрати і безкоштовно скачати саме на цій нашій сторінці.

Свято Івана Купала (рідше Купайла) в Україні коротко називають просто свято Купала. Традиційно, щороку його відзначають в ніч на 7 липня – в ніч на Іванов день. Цього дня християни святкують церковне свято Різдво Івана Предтечі. Очищення вогнем і водою – найдавніші форми магічних дійств – складають суть Купальських свят. Ну і пошуки квітки папороті, звичайно ж. 😉

Листівки-привітання з святом Купала  – традиційні красиві зображення, анімаційні картинки і музичні відео-поздоровлення на українській мові – допоможуть поздоровити друзів чи рідних де б вони не були у цей день. Надіславши їм креативне та красиве вітання на смартфон, айфон, у Ватсап чи вайбер.

Анімаційні листівки з святом Івана Купала

Красиві сучасні мерехтливі чи то рухливі анімаційні картинки зроблять ваше поздоровлення на Купалу яскравим і незабутнім.

З святом Івана Купала – вітальні-картинки

Традиційні милі та веселі листівки до свята Івана Купала обирайте в цьому розділі.

Дивіться картинки-привітання:

Відео-привітання на День Івана Купала

Гарні та креативні відео-листівки зі святом Купала допоможуть створити у адресата відповідний до свята настрій.