Ялинка з цукерок своїми руками - простий майстер-клас з покроковими фото

Ялинка з цукерок своїми руками – простий майстер-клас з покроковими фото

Гарна ялинка – то є невід’ємний новорічний атрибут, котрий за традицією повинен прикрашати кожний будинок до цього неймовірного свята. Але інколи хочеться відчути святковий настрій заздалегідь, а справжню чи штучну новорічну красуню встановлювати ще зарано, а може і міста не є. Виходом стане гарна та проста новорічна саморобка – ялинка з цукерок. Така саморобна прикраса робиться власноруч та не менш за інші новорічні атрибути робить оселю ошатною та святковою. А якщо у Вас є маленька дитина, яка відвідує дитячий садочок, то така саморобка чудово підійде не тільки для вашого будинку, але і для прикраси групи. 

Вона може стати безцінним сувеніром чи то подарунком на Новий рік  для улюбленого вихователя, бабусі або кращої подруги.  До того ж, ваш маленький помічник сам із задоволенням приєднається до процесу виготовлення такої смачної ялинки. При цьому, самими довгоочікуваним стане той момент, коли новорічна ялинка з цукерок буде готова та можна буде поласувати тим будівельним матеріалом, що залишиться 🙂 . Наша покрокова інструкція з фото допоможе швидко освоїти процес виготовлення саморобки та зробити самотужки красиву ялинку із цукерок.

Отже, що потрібно мати під рукою, щоб швидко освоїти наш простий майстер-клас.

  • звичайно ж, це самі цукерки (вони можуть бути різних смаків, різновидів та у різних обгортках, але, бажано із хвостиками); 
  • ялинкова мішура зеленого кольору (відповідного до натуральної ялинки або така,що вам подобається);
  • аркуш цупкого паперу – може бути ватман або картон;
  • степлер або канцелярський клей;
  • лінійка;
  • простий олівець;
  • скотч звичайний та двосторонній;
  • ножиці;
  • циркуль.

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

  1. Майструємо картону основу у вигляді конуса. Якщо вам потрібна висока ялинка, то рекомендую спершу зробити конус потрібної висоти із газети або іншого м’якого паперу.

2. Рівненько відрізуємо нижню частину зробленого конуса та ставимо на підлогу.

3. За допомогою лінійки заміряємо відстань від вершини конуса до підлоги.

4. За допомогою тієї ж лінійки на підібраному щільному папері від обраної вершини відкладаємо необхідну нам відстань. З’єднуємо відкладені точки однією лінією між собою та з верхівкою майбутнього конуса. Вирізаємо за отриманими лініями та отримуємо заготовку – основу саморобної ялинки.

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

5. З’єднати краї конуса та закріпити їх за допомогою клею або степлером.

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

В разі, якщо ви хочете робити не високу ялинку, то на цьому етапі легше та швидше скористатись звичайним циркулем. З його допомогою треба просто накреслити сектор кола (частину кола) потрібного розміру, вирізати і з’єднати краї, знову ж таки, клеєм або степлером. 

6. По основі конуса приєднуємо за допомогою степлера ялинкову мішуру .

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

7. Над мішурою на відстані, що відповідає розміру цукерочок, закріпіть двосторонній скотч. Відстань має бути такою, щоб прикріплені цукерки собою не затуляли мішуру, але і біла поверхня картона не має бути замітна.

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

8. Зі скотчу знімаємо захисну стрічку та кріпимо цукерки за хвостики паперу навколо конуса. Слідкуйте аби біла основа не просвічувалась. Щоб цукерки надійно тримались та не відпали, можете зафіксувати їх ще й звичайним скотчем.

9. Аналогічним чином, чергуючи мішуру та цукерки,  прикрашаєте конус до самої верхівки.

10. Верх саморобної новорічної ялинки прикрасьте “зіркою” з цукерок або закріпіть там зроблену із стрічки петельку. В такому разі її можна буде підвісити.

11. При бажанні, додатково прикрасити солодку ялинки можна за допомогою струмкового дощику або паперового різнокольорового серпантину. Можете на власний смак додати останні штрихи декору до своєї саморобної ялинки і тоді, ваш простий, але незвичайний, красивий солодкий подарунок до Нового року готовий. Але, якщо подивитесь на фото моєї роботи, то думаю, що погодитесь, що їстівна новорічна красуня гарна і сама по собі.

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

Звертаю увагу, що прикріпляти цукерки можна не тільки по колу, але і по спіралі, можна міняти кут нахилу спіралі, підбирати цукерки по кольорам та по формі так, що утворювались різні цікаві візерунки. Крім того, можете змінити і технологію кріплення декору на конус: спершу закріпить цукерки, а вже потім дощик. Коротше, втілюйте ідею так, як вам зручніше. 🙂

Як зробити ялинку з цукерок своїми руками

Новорічна ялинка із цукерок – відео майстер-класи

Перша відео-інструкція покроково та детально демонструє, як незвично та яскраво оформити такий новорічний сувенір як ялинка із цукерок. Варіант цього автора дуже неординарний, бо смачна ялинка створюється як прикраса до ігристого новорічного напою. Такий цікавий виріб можна залишити вдома чи подарувати друзям, ідучи до них в гості на Новий рік. 

Ця саморобка просто вражає своєю унікальністю. Автор відео демонструє дуже цікавий варіант створення зеленої красуні із смачних цукерок та дощика.

А ось ще один цікавий приклад як робити смачну ялинку із цукерок. Ця красуня білосніжного кольору та задекорована додатковими деталями, які, доречі, також виготовлені власноруч.

Наступний відео майстер-клас показує як створити пишну, яскраву, святкову смачну ялинку усього за декілька хвилин. У цьому процесі можна задіяти усіх членів родини і провести час максимально весело.

Погодьтесь, що запропоновані способи як зробити ялинку з цукерок власними руками, прості, гарні, оригінальні та цікаві. Ці прості ідеї, втілені у життя в домашніх умовах, без сумніву, викличуть захват не тільки у вашої дитини, але і у тих, кому ви зробите такі саморобні подарунки на Новий рік. Мінімальні фінансові вкладення, трішки приємних зусиль і гарантовано відмінний новорічний настрій як у вас, так і у тих, кому призначено ваші оригінальні солодкі новорічні дарунки.