Як з огарків зробити свічку на Новий рік - новорічні свічки своїми руками

Як з огарків зробити свічку на Новий рік – новорічні свічки своїми руками

У кожному домі після свят залишаються прогоріли свічки для тортів, які, зазвичай, більше не використовують. Але мало хто знає, що цим залишкам від свічок можна дати друге життя. Сьогодні я розповім як з огарків зробити свічку. Я буду робити красиві новорічні свічки своїми руками. Із задоволенням роблю цей простий майстер-клас з покроково зробленими фото. У ньому я і розповім, як легко і просто виготовити святкову камінну свічку із недогарків на Новий рік. Таке заняття суттєво зменшить витрати на атрибутику новорічних святкувань и принесе неабияке естетичне задоволення.

Для роботи знадобляться:

Новорічні свічки своїми руками

  • недогарки свічок;
  • нитка муліне;
  • широкий стакан;
  • будь-які декоративні елементи для створення новорічного настрою (ялинові гілочки, шишки, намистини);
  • гарячий клей.

Як зробити красиві новорічні свічки своїми руками

Спочатку необхідно розтопити старі недогарки свічок на водяній бані.

Новорічні свічки своїми руками

Як тільки парафін почне плавитися, треба занурити в нього нитку муліне та підсушити її.

Новорічні свічки своїми руками

Якщо у старих свічках залишилися шматочки старого гніту їх потрібно видалити за допомогою виделки або пінцета. Колір свічки буде залежати від кольору переплавленого воску, тому на стадії підготовки підберіть ті недогарки, які не будуть псувати колір один одного. Ще одним варіантом може стати селекціонування свічок по кольору (зелені з зеленими, рожеві з рожевими тощо). В деяких свічках (наприклад, у чайних) гніт закріплений залізним фіксатором. Його можна використати для обваження гніту для нової свічки. Якщо такого немає, підійде звичайна кнопка.

Новорічні свічки своїми руками

Наступний крок – закріплення обтяжувача на кінчику заздалегідь висушеного гніту.

Новорічні свічки своїми руками

Далі, закріплюємо гніт по центру склянки за допомогою олівця і затиску для аркушів паперу.

Новорічні свічки своїми руками

Заливаємо розтоплений віск і залишаємо на 6-10 годин.

Новорічні свічки своїми руками

Якщо після повного висихання утворюється провал, то його потрібно буде заповнити достатньою кількістю гарячого воску. Витягаємо свічку зі склянки. Якщо вона не витягується запросто, то опускаємо стакан в окріп на кілька хвилин.

Як прикрасити свічку до Нового року

Декоруємо зроблені своїми руками свічки ялиновими гілками, шишками, намистинами, стрічками … Декор можна обрати на власний розсуд.

Новорічні свічки своїми руками

Не слід побоюватися того, що декоративні елементи спалахнуть. Товсті камінні свічки плавляться зсередини на 2-3 см, а віск, що розташовується з країв залишається недоторканим.

Новорічні свічки своїми руками

Ось такі красиві вироби можна зробити на Новий рік з непотрібних старих недогарків. Як видно на фото, свічки можна поставити на красиві та оригінальні свічники, зроблені з простих скляних келихів.

Новорічні свічки своїми руками

Після прогорання гніту, ці свічки також можна буде переплавити і створити ще один новий елемент новорічного декору до наступного свята.

Новорічні свічки своїми руками

Доречі, створені своїми руками новорічні свічки можна використовувати не тільки для оформлення свого святкового інтер’єру. Якщо гарно упакувати таку саморобку, то її не соромно подарувати рідним чи друзям, завітавши до них на новорічну вечірку.

Свічки саморобки – відео майстер-клас

Цей відеосюжет демонструє весь процес створення новорічних свічок із непотрібних старих огарків. Автор ролику використовує заготовленні картонні форми замість звичайних склянок, проте суті процесу виготовлення свічок цей факт не змінює.

Наступний ролик також демонструє процес створення святкових свічок із підручних матеріалів (воскових мілків, воску та пластикового посуду). Свічки із цього ролику декоровані в техніці градієнту, що робить кожну саморобку унікальною та додає святкового настрою. 

І ще один відеосюжет, у якому покроково зображене виготовлення свічок із старих недогарків. Техніка виконання таких виробів надзвичайно проста та доступна для кожного бажаючого. 

А цей ролик стане джерелом натхнення для усіх творчих особистостей. Він демонструє 22 способи виготовлення унікальних свічок не тільки на новорічні свята, а й на любий особливий випадок.

І наостанок, інструкція з виготовлення саморобної свічки із старих воскових свічок та кавових зерен. Такий виріб може стати відмінним подарунком для родичів чи друзів до Нового року, Дня народження чи з любої іншої нагоди.