Як прикрасити ялинку на Новий рік: приклади з фото, як нарядити новорічну ялинку красиво і стильно.

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2021: приклади з фото, як нарядити новорічну ялинку красиво і стильно.

Наближається Новий 2021 рік і багато хто починає замислюватися, як прикрасити ялинку на Новий рік – гарно та оригінально. Адже, це справжній талісман всіма улюбленого зимового свята. Є різні варіанти і способи її стильно та красиво прикрасити.

Відео: Прикраса новорічної ялинки, поради дизайнера

Сніжинки, шишки і сніговики

Сніжинки, шишки і сніговики

Зазначені атрибути створять святкову атмосферу, особливо якщо Ви їх будете робити самостійно разом зі своїми дітьми. Сніговиків і сніжинки можна виготовити з будь-якого матеріалу, головне, щоб вони блищали і радували око. Шишки можна заготовити заздалегідь, а перед тим, як прикрашати ними ялинку, прикрасити їх або покрити штучним снігом і блискітками.

Гірлянди

гірлянди

Розташування гірлянди не принципово. Ви можете направити її по меридіанах, по спіралі або зверху вниз від вершини до основи. Доповніть прикрашання ялинки кулями і мішурою.

За багато років прикрашання ялинки як новорічного дерева, виникли певні стилі її оформлення. Давайте розглянемо їх докладніше.

Традиційний стиль

традиційний стиль

Ялинка прикрашається простими іграшками, а також, для створення образу повісьте на дерево кілька зав’язаних бантів з подарункових стрічок. Ви також можете покрити кінчики голок золотим або блискучим лаком, а замість іграшок використовувати листівки.

Європейський стиль

Європейський стиль прикраси ялинки

Європейський стиль прикраси ялинки

Дерево прикрашають помірною кількістю куль однієї текстури. При цьому в кольоровій гамі бере участь не більше двох кольорів. Як прикраси також можна використовувати банти, намиста, квіти, шишки, зірочки, янголят, сніжинки, кулі та інші іграшки. Мерехтливі гірлянди на ялинці повинні бути практично непомітні, вони лише вночі можуть загадково мерехтіти.

Стиль Кантрі

Ялинка в стилі кантрі

Це стиль, який дозволить Вашим талантам повністю розкритися, так як ялинка вбирається прикрасами створеними своїми руками. Ви створюєте те, що найкраще виходить, різних кольорів, розмірів і навіть з різного матеріалу. Це можуть бути різні в’язані речі (шкарпетки, рукавиці та інше), в’язані або шиті іграшки, лялечки, всілякі намиста і багато чого іншого.

Скандинавський стиль

Скандинавський стиль прикраси ялинки.

Головне в цьому стилі – помірність і простота. Чим менше фарб і матеріалів – тим краще. Не купуйте ялинку, створіть її самі з будь-яких підручних матеріалів і прикрасьте іграшками світлих відтінків. Як прикраси можна використовувати фігурки оленів, янголят, зірочки, носочки і інше. Пам’ятайте, що все повинно бути просто і скромно.

Екостиль

Ялинка в екостилі

Для прикраси використовують тільки вироби з натуральних матеріалів. Цей стиль ідеальний для творчості з власною дитиною. Створіть іграшки з шишок, дерева, солоного тіста, сушених фруктів, заготовлених ракушок, каштанів і жолудів. Доповніть образ новорічної красуні фігурками тварин, які можна зв’язати або зшити.

Прованс

Прикраса ялинки в стилі прованс.

Це стиль, який передбачає ніжність і спокій, вибирайте кольори пастельних відтінків і прикраси з натуральних матеріалів. Ідеальним варіантом буде використання світлих відтінків, бежевого і коричневого. Використовуйте сніжинки, банти, квіти, ялинки і інші іграшки. Головне – уникайте всього кричущого і яскравого.

Радянський вінтаж

Радянська ялинка

Використовуйте іграшки, що залишилися ще з радянських часів і прикрасьте ялинку в Ретро стилі. Так вбране деревце багатьох змусить згадати далеке радянське дитинство.

Креативний підхід

Прикрашаємо ялинку креативно.

Прикраса ялинки відповідно до певної ідеї, мрії або улюбленої сфери діяльності. Наприклад, якщо Ви мрієте про море, то використовуйте іграшки пов’язані з морем: мушлі, іграшки у вигляді пальм, екзотичних фруктів і багато іншого.

Також, Вам може стати в нагоді стаття про створення сніжинок з паперу своїми руками .