Великодній кролик своїми руками – як оформити подарунок до Великодня

Наближається свято Великодня. У багатьох сім’ях прийнято дарувати до свята один одному подарунки. У нас в сім’ї люблять робити їх своїми руками. Сьогодні я розповім як оригінально оформити подарунок до Великодня для солодощів або інших ласощів. Використовуючи цей майстер-клас з фото, ви зробите веселу упаковку для невеликого солодкого подарочка. Точно виконана покрокова інструкцій – і милий великодній кролик, зроблений своїми руками, прикрасить вашу упаковку.

Для роботи підготуйте такі матеріали та інструменти:

  • невелику скляну баночку для сипучих речовин;
  • білий або молочний фетр товщиною 3 мм;
  • рожевий фетр товщиною 1 мм;
  • стрічку рожевого кольору;
  • прозорий універсальний клей «Дракон»;
  • ножиці;
  • ручку і лінійку;
  • чорний маркер.

Як оформити подарунок до Великодня

Як оформити подарунок до Великодня у вигляді кролика

Перше, що потрібно зробити приступаючи до роботи – підібрати баночку, кришку якої ми будемо прикрашати. Вона повинна бути такого розміру, щоб в неї помістилося все, що ви хочете подарувати. Зауважу, що вона може бути і скляна, але краще підібрати пластикову. Її і нести легше, і не розіб’ється, якщо впаде. ?

На товстому фетрі намалюйте прямокутник довжиною, рівною периметру кришки банки, і товщиною, трохи більше висоти кришки банки.

Оригінальна упаковка подарунків своїми руками до Великодня

Ножицями виріжте прямокутник. За допомогою прозорого універсального клею приклейте смугу фетру на бічну сторону кришки банки. Ручкою намалюйте круг рівний площі круга кришки. Також, намалюйте вушка кроля і додаткову деталь мордочки у вигляді сердечка. Всі деталі виріжте.

Великодній кролик своїми руками

З рожевого фетру виріжте трохи менші деталі вушок і приклейте їх до світлих деталей вушок. Приклейте прямокутну смужку до бічної частини кришки і деталь-сердечко до білого фетрового круга ..

Як оформити подарунок до Великодня

Нанесіть прозорий універсальний клей «Дракон» на поверхню фетрового круга з мордочкою і прикріпіть його до поверхні кришки банки.

Деталі вушок підріжте на потрібну вам довжину і приклейте їх стик в стик до декорованої фетром кришки.

Оригінальна упаковка подарунків своїми руками до Великодня

Чорним маркером намалюйте на мордочці півкола, зубки і точки вусів кролика. Також, намалюйте очі.

Великодній кролик своїми руками

Тонкий рожевий фетр промажте прозорим клеєм, складіть в три рази і виріжте носик. Приклейте його.

Як оформити подарунок до Великодня

Насипте в банку солодощів і закрийте її тематично оформленою у вигляді кроля кришкою. Гарною рожевою стрічкою прикрасьте шию кролика.

Великодній кролик своїми руками

Ось і готова ваша оригінальна упаковка подарунка до Великодня.

Як оформити подарунок до Великодня

Знаючи, як можна оригінально і красиво оформити подарунок до Великодня і зробивши милого пасхального кроля своїми руками, ви легко і просто зможете свій смачний солодкий подарунок рідним чи друзям подарувати в тематичній упаковці.