Ворожіння на Новий рік 2020. Новорічні гадання на любов, дитину, бажання.

Ворожіння на Новий рік 2020 та новорічні гадання на любов, дитину, бажання

Люди здавна вірять в чарівне таїнство новорічної ночі. Святкова суєта і мішура, відчуття майбутнього торжества створюють свій особливий настрій, який спонукає людей загадувати бажання, гадати, намагаючись зазирнути в майбутнє. Гадають, запитуючи в найболючіших питаннях про любов, дитину або бажання. І в цю ніч дійсно відбуваються дивовижні речі, бажання збуваються, а ворожіння бувають неймовірно точними. Відкрити завісу майбутнього можна різними способами, але ми розглянемо найцікавіші ворожіння на Новий 2020 рік.

Ворожіння на Новий рік 2020. Новорічні гадання на любов, дитину, бажання.

Одним з відомих способів попросити у долі виконання бажаного, є дії з записаним на листочку бажанням і келихом шампанського. Коли над листочком із записаними бажаннями, виконання яких хотілося б в наступаючому році, проводяться наступні дії. Під бій курантів цей листочок необхідно спалити, а попіл засипати собі в келих з ігристим напоєм. Рівно опівночі випити весь вміст. Таким чином можливо «підштовхнути» вищі сили і чекати здійснення мрій зі списку.

Новорічне ворожіння з кішкою

Цьому муркотливому домашньому улюбленцю практично всі народи приписують містичні властивості, тому ворожіння з котом чи кішкою цілком виправдане. Під час підготовки до свята Вам необхідно загадати бажання або чітко і точно сформулювати однозначне питання. Сформулювавши бажання чи питання, покличте свого чотириногого друга. Уважно дивіться, з якої лапи кіт або кішка зайде в кімнату, якщо з правої лапки, то відповідь негативна, а з лівої – позитивна. Головне, визначитися, яка саме лапка у тварини права.

Новорічне гадання на виконання 3 бажань

Напередодні нового року візьміть і запишіть на маленьких листочках 12 найпотаємніших бажань і сховайте їх під подушку. Лягайте спати, а прокинувшись дістаньте 3 з них не дивлячись. Бажання, що випали, неодмінно здійсняться.

Новорічне ворожіння для жінок щоб визначити стать дитини

В цьому Вам допоможе звичайна голка з ниткою. Гадати можуть як вагітні жінки, так і молоді дівчата. У чарівну ніч 31 грудня візьміть голку і нитку довжиною близько 20 см, протягніть нитку в голку і тримайте над долонею майбутньої мами. Уважно спостерігайте за рухом голки. Якщо вона буде креслити коло в повітрі, то очікуйте народження дівчинки, а якщо коливатися як маятник, то – хлопчика.

Новорічне гадання на ім’я судженого

Це найвідоміше веселе новорічне ворожіння. Дівчина вночі повинна вийти на вулицю і першого зустрічного чоловіка попросити назвати чоловіче ім’я. Яке ім’я прозвучить, так і зватимуть нареченого. Для більшої безпеки, а також щоб було веселіше, захопіть з собою подруг.

Ворожіння на Новий рік 2020. Новорічні гадання на любов, дитину, бажання.

Ще одним ворожінням на ім’я судженого, є ворожіння на листочках. На підготовлених маленьких листочках записуєте чоловічі імена і кладете їх під подушку. Також як і в ворожінні на 3 бажання лягайте спати, а зранку не дивлячись дістаєте один листочок. Яке ім’я на листочку буде, так нареченого і будуть величати.

Ворожіння на любов

Це справжнє новорічне ворожіння, головною героїнею якого є прикрашена новорічна ялинка. На ялинці повинні висіти іграшки різних кольорів. Треба зав’язати гадаючому очі і кілька разів повернути його навколо себе. Ось тут і справжнє таїнство гадання, так як він повинен зняти з ялинки першу-ліпшу прикрасу. Тепер все залежить від кольору іграшки: якщо знята ялинкова прикраса кольору вогню (червоного, рожевого або оранжевого), то Вас чекає пристрасна любов, якщо іграшка синя, блакитна або фіолетова, то Вас чекає сварка, згасання почуттів, зелена або салатова іграшка говорить, що Вас чекають нові відносини, якщо прикраса біла або прозора, то чекати змін в новому році не доведеться, прикрашена золотом або срібляста прикраса віщує багатого нареченого.

Ворожіння на Новий рік 2020. Новорічні гадання на любов, дитину, бажання.

Гадаючи в новий 2020 рік головне пам’ятати, що людина сама вершить свою долю, а ворожіння може лише трохи відкрити завісу таємниці майбутнього. Тому, в новорічну ніч краще грати в різноманітні ігри та виконувати веселі ворожіння, не надто покладаючись на містичну сторону останніх.