Красива листівка зі святом Петра і Павла - гарне вітання

Вітальні листівки з святом Петра і Павла 2021, анімаційні картинки і відео-привітання під музику

Гарні вітальні листівки з святом Петра і Павла 2021 допоможуть привітати рідних та друзів цього дня. Оберіть для поздоровлення безкоштовні, красиві та сучасні анімаційні картинки, традиційні християнські відкритки або оригінальні і цікаві музичні відео-привітання українською мовою. Обрані зображення чи відео можна легко та безкоштовно скачати на цій сторінці. Для обрання привітання просто перейдіть у потрібний вам розділ.

Зазначимо, що християнське свято – День апостолів Петра і Павла – в народі називається просто Петрів день. Цього дня в народі відзначали закінчення купальських святкувань. Свято Петра та Павла має стабільну дату. У православних християн це  12 липня, а у католиків – 29 червня.

Анімаційні листівки зі святом Петра і Павла

У цьому розділі знайдете як християнські картинки-привітання, так і просто милі та красиві мерехтливі зображення, чи цікаві вітальні картинки, що рухаються. Отже, ваше привітання з днем Петра і Павла буде яскравим і незабутнім.

Вітальні листівки до дня  Петра і Павла

Традиційні християнські картинки з побажаннями допоможуть привітати на Петрів день як друга, так і рідну для вас людину.

Музичні відео-привітання на свято Петра і Павла

Цей розділ дає можливість безкоштовно відправити на смартфон, айфон чи будь-який інший телефон чи гаджет оригінальну, гарну та цікаву музичну відео-листівку.

Красива коротка відео-листівка з святом Петра і Павла. Гарне християнське відео-привітання під красиву пісню.