Красива відкритка до Дня Народження для Петра - гарне вітання Петрам

Вітальні листівки з Днем Народження Петро: іменні картинки, анімаційні листівки та музичні відео-привітання для Петра

Щоби привітати з святом народження чоловіка або хлопця на ім’я Петро вам точно стануть у нагоді красиві, стильні, милі чи прикольні іменні листівки з Днем Народження Петро. Надішліть кращі вітальні картинку своєму Петру брату чи другу, чоловіку чи коханому, куму, другу, колезі по роботі … на телефон, смартфон, айфон, у вайбер, ватсап, скайп чи будь який інший месенджер. 

Швидко та безкоштовно обирайте красиві та креативні, нові та прикольні іменні листівки з Днем Народження Петро переходячи по розділах: сучасні анімаційні картинки, гарні традиційні вітальні відкритки та оригінальні музичні відео-привітання для Петра на День народження українською мовою.

Зауважу, що в українській мові чоловіче ім’я Петро має не так багато інших форм: Петя, Петрик… Пишіть у коментах той варіант, який вживається у вас дома. При цьому, це давнє чоловіче ім’я має аналоги, майже, у всіх мовах світу: Пітер, Педро, П’єр, Петрос, Петур, Петер… В багатьох європейських мовах поширене і жіноче ім’я Петра. Наголос робиться на першому складі. Треба зауважити, що в українській мові його зустрінеш рідко.

Анімаційні листівки з Днем Народження Петро

Оригінальні рухливі гіфки (gif-ки) та красиві мерехтливі анімаційні картинки-привітання по імені – гарне та цікаве поздоровлення на день народження.

Іменні вітальні-картинки до Дня Народження Петру

А тут обирайте гарні традиційні відкритки. Вони точно сподобаються тим чоловікам на ім’я Петро, які надають перевагу класичним зображенням та вітанням.

Зазирніть і у розділ – Вітальні картинки з Днем Народження 

Відео-привітання на День Народження для Петра

Гані сучасні музичні відео-листівки допоможуть зробити ваше поздоровлення чоловіку на ім’я Петро цікавим, веселим та оригінальним.

Пропонуємо відео-привітання з зображеннями природи.

Наступний вітальний ролик містить відео-ряд зображень з квітами.

Відео-привітання для Пера, який любить поласувати солоденьким.

Відео-привітання з Днем Ангела Петро