Оригінальна листівка на День Митника - сучасне привітання з Днем митної служби України

Вітальні листівки з Днем Митника 2021, анімаційні картинки і музичні відео-привітання на День митної служби України

Швидко, зручно та безкоштовно обрати вітальні листівки з Днем Митника 2021 та до Міжнародного Дня митної служби України можете на цій сторінці сайта. Обирайте традиційні гарні та креативні картинки-привітання, красиві та сучасні анімаційні листівки та оригінальні і цікаві музичні відео-привітання на День Митника.

Зазначимо, що Міжнародний день Митника  відзначають щороку 26 січня.

В той час, як День митної служби України відзначають щороку 25 червня. Цього дня в 1991 році Верховна Рада України прийняла Закон про митну справу в нашій країні. Треба знати, що  2013 року День митної служби України було замінено на День працівника податкової та митної справи. Але цього дня ми продовжуємо вітати саме митників з їх професійним святом. Адже, у податківців є свої окреме професійне свято.

Анімаційні листівки з Днем Митника 2021

Гарні та стильні вітальні анімаційні картинки, зібрані у цьому розділі, допоможуть поздоровити знайомих митників не традиційно, цікаво та оригінально.

Вітальні картинки на День Митника

Тут можна швидко обрати та скачати красиві вітальні листівки, що містять гарні привітання у віршах чи прозі та нові відкритки з тематичним  коротким поздоровленням.

Відео-привітання до Дня Митника

Останнім часом набули популярності музичні відео-листівки та відео-привітання. Але, нажаль, таких вітальних роликів українською мовою не є багато. Отже, як поздоровлення з Днем митної служби митникам у цьому розділі можемо запропонувати лиш пару відео-вітань.