Гарна листівка з Днем Конституції України - красиве привітання до свята

Вітальні листівки з Днем Конституції України 2021, анімаційні картинки і музичні відео-привітання до Дня Конституції України

Нові, красиві та стильні вітальні листівки з Днем Конституції України 2021 допоможуть привітати друзів та рідних зі святом прийняття Конституції нашої незалежної Держави. 

28 червня 1996 року Верховною Радою України була прийнята Конституція по якій всі ми сьогодні і живемо. У 161 статті Конституції записано: “День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України.” Отже, цей святковий день є єдиним державним святом, яке закріплює сама Конституція.

Оберіть для свого поздоровлення кращі безкоштовні, стильні та креативні картинки-привітання з Днем Конституції, відправте гарне та красиве сучасне електронне вітання друзям на телефон, розмістіть вітальне зображення чи відео-привітання у соцмережах.

Анімаційні листівки з Днем Конституції України 2021

Цей розділ для тих, хто віддає перевагу та хоче скачати гарні мерехтливі анімаційні зображення чи рухливі картинки на яких присутня анімація.

Вітальні картинки на День Конституції

Якщо ви надаєте перевагу та обираєте традиційні зображення-вітання, то цей розділ для вас. Оберіть нові красиві картинки, що містять коротке привітання у віршах чи прозі собі до смаку.

Відео-привітання до Дня Конституції України

Цей розділ чекає на тих, хто має намір скачати безкоштовні музичні відео-листівки на українській мові. Таке цікаве та креативне електронне поздоровлення припаде багатьом до смаку.

Дуже красивий відео-ряд та голосове привітання у віршах у музичному супроводі.

Гарний відео-ряд під красиву українську пісню Моя Україна.

Цей оригінальний вітальний ролик супроводжує пісня Рідна Земля.

А це просто голосове поздоровлення під музику та красивий відео-ряд з українською символікою.