В'язана ялинка гачком і спицями - проста новорічна прикраса для дому

В’язана ялинка гачком і спицями – проста новорічна прикраса для дому

Новий рік – чарівне свято, якого чекають і дорослі, і діти. Всією сім’єю готують подарунки і перетворюють будинок в казку. Красиві прикраси на ялинку і подарунки можна купити в магазині, але набагато цікавіше створювати новорічний декор своїми руками. Найчастіше, виготовлення новорічних прикрас в домашніх умовах не вимагає особливих навичок і робити вироби можна разом з самими маленькими дітками. Для створення більшості саморобних іграшок на ялинку своїми руками підійдуть різні матеріали, які є в кожному будинку. Сьогодні моя красива в’язана ялинка з’явиться із залишків пряжі, намистин, гудзиків і картону. В’язати головну героїню будь-якого Нового року (і наступаючий 2020 не виняток ?) будемо спицями та гачком. Схема виконання саморобки дуже проста. Моя покрокова інструкція з фото допоможе вам швидко виготовити новорічну прикрасу «Ялинка» для свого святкового інтер’єру.

Для виготовлення ялинки з ниток потрібно:

В'язана ялинка з ниток

  • трохи зеленої і коричневої акрилової пряжі (200м / 100г);
  • дві спиці №3;
  • гачок №3;
  • різноманітні намистини і гудзики;
  • картон;
  • нитка з голкою.

З картону вирізаємо трикутник з основою 8 см і висотою 9 см.

Як зв’язати ялинку спицями та гачком

На спиці потрібно набрати 26 петель і в’язати виворітною гладдю (в непарних рядах всі петлі пров’язуються виворітними петлями, в парних рядах – всі петлі лицьові). Схема в’язання ялинки виглядає дуже просто. В процесі в’язання потрібно робити убавки петель: в 3, 5, 9, 11, 15, 17, 21, 23, 27, 29, 33 і 35 ряду збавити по 1 петлі на початку і в кінці ряду, провязавши разом 2 петлі. У 37 ряду 2 петлі, що залишилися між кромок, провязати разом. У 40 ряду закрити решту 3 петлі, провязавши разом і закріпити нитку.

За цією ж схемою зв’яжемо ще один трикутник. На фото видно, що у нас виходить в результаті.

В'язана ялинка з ниток

Пришиваємо до виворітної стороні кожного трикутника відібрані намистини, гудзики, стразики – все, що вашій душі завгодно.

В'язана ялинка з ниток

Далі, потрібно з’єднати дві половинки майбутньої новорічної іграшки. Складаємо їх разом, поклавши між ними картонний трикутник, і обв’язуємо за кромочні петлі гачком, починаючи з верхівки ялинки. Щоб край в’язання був красивим і еластичним, можна в’язати за схемою: “1 ст.б / н, 1 в.п.”. Закінчивши обв’язку краю, нитка не обриваємо, а в’яжемо ланцюжок з 15-20 повітряних петель, і закріплюємо його. Таким чином на верхівці ялинки вийшла петля.

В'язана ялинка гачком і спицями - просте новорічну прикрасу для дому

Наша, зроблена своїми руками, ялинка майже готова. В середині нижнього краю нашої ялинки коричневою ниткою гачком в’яжемо 6 ст. б / н і пров’язуємо 3 ряди. Тепер у нас є і стовбур ялинки. Закріплюємо нитку.

В'язана ялинка гачком і спицями - просте новорічну прикрасу для дому

Наша проста новорічна прикраса для будинку – в’язана ялинка – повністю готова.

Ось так вона виглядає на коричневому тлі.

В'язана ялинка гачком і спицями - просте новорічну прикрасу для дому

Зроблені своїми руками оригінальні новорічні вироби створять атмосферу затишку і будуть приносити радість і святковий настрій господарям і гостям.

Дивіться гарне відео від каналу “Татьяна Яковлева” – як в’язати ялинку гачком і спицями – трохи інший варіант.