Трафарет новорічного оленя з паперу - прикраси на вікна до Нового року своїми руками

Трафарет новорічного оленя з паперу – прикраси на вікна до Нового року своїми руками

На Новий рік прийнято прикрашати вікна, клеїти на них найрізноманітніші новорічні трафарети з паперу. Зазвичай це сніжинки, однак, можна внести деяку різноманітність в цю “снігову круговерть” і прикрасити вікна не тільки паперовими сніжинками, а й іншими різдвяними або новорічними персонажами. Мій покроковий майстер клас з фото продемонструє як зробити трафарет новорічного оленя з паперу або картону своїми руками. Робити я його буду за типом звичайної аплікації.

Щоб зробити красиві прикраси на вікна до Нового року у вигляді оленя знадобиться:

  • кольоровий картон або папір (коричневий, оранжевий);
  • ножиці;
  • клей;
  • олівець і ручка.

Як вирізати трафарети на вікна – олень з паперу

Трафарет для вирізання з паперу – оленя – можна намалювати олівцем на картоні або папері самостійно. Але, якщо ніяк не можете придумати, як він буде виглядати, то просто виберіть будь-який, з розміщених в кінці статті. Краще малювати на задній стороні паперу, щоб не було видно ніяких дрібних помилок на лицьовій стороні.

Трафарет новорічного оленя з паперу

Тепер акуратно виріжте фігуру по контуру.

Трафарет новорічного оленя з паперу

Переверніть, підріжте всі нерівності.

Трафарет новорічного оленя з паперу

З помаранчевого картону зробіть кілька маленьких кружечків і приклейте оленю на спину, це його цятки. Ручкою підмалюйте очі та інші деталі. Ось і все, вірний помічник діда Мороза готовий!

Трафарет новорічного оленя з паперу

Якщо немає кольорового картону, то використовуйте звичайний білий папір. Білі олені теж будуть чудовою прикрасою на вікнах. А для дітей, які ще погано вміють вирізати, можете намалювати оленя простіше, без дрібних деталей. Наприклад такого як на цьому фото.

Трафарет новорічного оленя з паперу

За таким принципом можна зробити і сани, сніговиків, ялинку, створити у себе на вікні казкову картину і здивувати гостей красивою паперовою казковою композицією до Нового року.

Свій трафарет новорічної прикраси з паперу на вікно можете вибрати з уже готових варіантів.

Трафарет новорічного оленя – відео майстер-клас

Автор першого відео покаже як робити трафарет з оленями для розпису вікон на Новий рік. Це дуже простий спосіб. Виготовлений власноруч трафарет можна використовувати повторно багато разів. Вікна в такий спосіб розписуються сумішшю простої білої зубної пасти з невеликою кількістю води. Малюнок наноситься на чисте скло за допомогою губки промакувальними рухами. Після свята малюнок зноситься дуже швидко та легко просто за допомогою сухої ганчірки.

Ідея новорічної саморобки у наступному відео допоможе вам створити святкового оленя своїми руками за допомогою трафарету з паперу із звичайної стельової плитки. Такий новорічний олень вже може прикрашати не тільки вікна, але і стати частиною новорічної композиції під ялинкою. Як збільшити обраний трафарет та підігнати до потрібного розміру дивіться в відео.