Топіарій Ялинка своїми руками - проста новорічна саморобка

Топіарій Ялинка своїми руками – проста новорічна саморобка

Необхідним атрибутом новорічного настрою протягом багатьох років залишається ялинка і її зовсім не обов’язково купувати. Якщо ви не є прихильником щорічного знищення декількох тисяч зелених красунь, то це зовсім не привід залишитися на Новий рік без ялинки. Ми просто створимо її власноруч.

Моя покрокова інструкція продемонструє вам як робиться новорічний топіарій Ялинка своїми руками. При створенні ялинки я буду використовувати шпагат. По тому ж принципу її можна зробити із пряжі та ниток. Опис супроводжує покрокові фото та детальна інструкція, яка значно полегшить роботу навіть для тих, кто вперше зіштовхується з рукоділлям. ?

Для створення топіарія нам знадобляться наступні матеріали:

  • картон;
  • шпагат;
  • трубочка;
  • клейовий пістолет;
  • гіпс;
  • стрічки, намистини, стрази;
  • обрізки мішковини або іншої тканини, що може підійти для декору та прикрас.

Як зробити ялинку топіарій своїми руками

Для початку, зі звичайного картону робимо конусну основу і закріплюємо її клеєм.

Топиарий новорічний Ялинка

Потім, нагріваємо клейовий пістолет, змочуємо клеєм кінчик шпагату і кріпимо його на верхівку конуса. Обережно закручуємо матеріал по периметру усієї основи.

Топиарий новорічний Ялинка

Дійшовши до низу конуса шпагат обрізаємо, а кінчик обережно кріпимо клеєм із внутрішньої сторони. Коли клей підсохне, заповнюємо нутро ялинки паперовими серветками або чимось іншим, що допоможе виробу зберегти свою форму.

Новорічний топиарий Ялинка своїми руками

Трубочку від повітряної кульки або іншу підходящу за розмірами паличку прикрашаємо кольоровою стрічкою, яку також кріпимо на клей.

Топиарий новорічний Ялинка

Встромлюємо трубочку в конус та закріплюємо за допомогою клею. Ажурною стрічкою формуємо спідничку для ялинки.

Потім, готуємо ємність, в яку будемо “садити” нашу ялинку. Це може бути відповідна за розміром кришка від дезодоранту, йогурту тощо. Закріпити “стовбур” можна у невеликих квіткових горщиках чи чобітках. Якщо ви виберете для закріплення останній варіант, то у вас вийде так званий топіарій – ялинка Топотушка. Щоб ви не вибрали за основу – засипаємо туди гіпс, розводимо водою і розмішуємо. “Висаджуємо” ялинку до обраного “горщика” та залишаємо на декілька хвилин для застигання гіпсу.

Новорічний топиарий Ялинка своїми руками

Я спершу прикрашаю свою коробочку кольоровою стрічкою, а зверху на неї кріплю смужку мішковини.

Тепер найцікавіше – процес прикрашання ялинки-топіарія. За власним розсудом приклеюємо намистинки. Щоб створити імітацію снігу, верх горщика закриваємо шматочком білого хутра або вати.

Новорічний топиарий Ялинка своїми руками

Ось такий гарний новорічний топіарій Ялинка у нас вийшов і це свідчить про те, що Новий рік скоро постукає у ваші двері.

Новорічний топиарий Ялинка своїми руками

Такий новорічний топіарій у вигляді ялинки не тільки допоможе вам створити у своєму будинку новорічний настрій – саморобку можна презентувати у якості подарунка. Красиві прикраси на Новий рік, зроблені власноруч, завжди найцінніші! З Новим роком!

Топіарій новорічна Ялинка – відео майстер-клас

Наступний відеоматеріал допоможе зробити яскраву ялинку-топіарій із тих матеріалів, які є під рукою у кожної господині. Таким чином, можна створити гарну новорічну красуню без зайвих фінансових витрат. Такі саморобні прикраси зробити дуже просто, вони ідеально підходить для початківців

Цікавий варіант декору ялинки – сушені цитрусові. Відеосюжет не тільки навчить правильно засушувати апельсини та лимони для подальшого рукоділля, а й покаже як красиво і незвично прикрасити ними новорічну ялинку.

Незвична ялинка-Топотушка представлена у наступному сюжеті. Її створення не потребує великої кількості часу та матеріалів, а неординарність не зможе залишити байдужим жодного. Автор ролику детально описує процес створення унікального виробу із самих простих компонентів.

І ще один відео майстер-клас, який демонструє створення новорічної красуні. В основі декору цього виробу – цезарій та різноманітні декоративні елементи.

Це відео також зображує ще один метод створення ялинки-топіарію. У якості основного декору автор ролику використовує фольгу, яка робить новорічну красуню ще більш незвичною та екстравагантною.