Світильник з гарбуза своїми руками - гарна саморобка на Хелловін

Світильник з гарбуза своїми руками – гарна саморобка на Хелловін

Підготовка до веселого костюмованого свята на Хелловін починається зі страшно цікавих перевтілень і оформлення кімнати або приміщення, де буде проходити вечірка. Сьогодні я розповім як зробити світильник з гарбуза своїми руками. Його ще називають ліхтар чи то світильник Джека. Із наведеного нижче відео дізнайтесь історію походження цієї традиції та дізнайтесь хто такий той Джек.

Робити такий декор з гарбуза для двора чи приміщення на Хелловін можна разом з дітьми. Це заняття буде для них цікаве, а час, який ви разом проведете, вирізаючи незвичайні гарбузові світильники вони запам’ятають надовго. Те, як з гарбуза зробити світильник, демонструє мій майстер-клас і покрокове фото.

Для однієї саморобки з гарбуза необхідно:

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

  • сам гарбуз;
  • гострий ніж;
  • свічка.

Як зробити світильник з гарбуза на Хелловін своїми руками

Починаємо з того, що верх гарбуза слід просто зрізати ножем і відкласти в сторону.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Наступний етап – добре вичистити гарбуз від м’якоті і насіння. У нас повинна залишитися тільки чиста і красива м’якоть всередині. Видаляти нутрощі найзручніше ложкою, притримуючи і натискаючи на неї великим пальцем.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Коли гарбуз підготовлений, потрібно акуратно намітити місця, де будуть очі, ніс і рот. Тепер найважливіше, вирізати все задумане. Хочу сказати, що поспішати під час вирізання не варто, адже один зайвий рух і м’якоть лопне.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Будь-які доповнення, такі як: бровки, рот зубчиками або отвори в вигляді веснянок – будуть мати гарний вигляд. Адже світло від свічки буде пробиватися з вирізаних отворів.

Коли всі деталі вже готові, можна сміливо ставити всередину свічку і радіти отриманому результату.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Для різноманітності світильники на Хелловін я зробила не тільки з гарбуза, але і вичистила пару яблук. Яблучка м’якші для такої роботи, а виглядають досить симпатично.

Залишилося в кожний гарбуз і яблучко поставити свічку і запалити.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Такі прикраси інтер’єру на Хелловін виглядають дуже красиво, а при контакті з вогнем – не загораються.

Світильник з гарбуза на Хеллоуїн своїми руками

Не чекаючи свята, ми провели експеримент – запалений гарбуз накрили кришкою і залишили до повного вигоряння свічки. У підсумку, шапочка гарбуза почорніла, але не загорілася, а стінки залишилися без змін. Але все ж, залишати такі світильники з гарбуза без нагляду не рекомендуємо. Веселого і страшного вам Хелловіна!

Як вирізати ліхтар із гарбуза демонструє і автор відео.